ASSTER w prezencie dla fanów przedstawia EP „MÓJ INTERES”

Młody raper nie zwalnia tempa po elektryzującym debiutanckim albumie „Mowa węży”. Nowe wydawnictwo ukazuje się dzień po urodzinach Asstera.
Asster to pochodzący z Łodzi, młody reprezentant polskiej sceny rapowej. Z łatwością odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach, ukazując przy tym niezwykle bogaty warsztat. Od dzieciństwa zajmował się muzyką, rozwijając swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu. Czysty głos, osadzony w średnich rejestrach pozwala mu doskonale lawirować na granicy rapowo-trapowych brzmień, w różnych gatunkach i stylistykach. Raper już został doceniony w branży przez najważniejszych dziennikarzy i twórców sceny, a jego single w serwisach streamingowych osiągają milionowe odtworzenia. 24 marca 2023 ukazał się we współpracy z e-muzyka jego debiutancki, znakomicie przyjęty album „Mowa węży”.

24 sierpnia 2023, a zatem równo pięć miesięcy po premierze płyty i dzień po urodzinach Asstera, artysta przedstawia prezent dla siebie i fanów w postaciEP „MÓJ INTERES”. Wydawnictwo zawiera siedem bonusowych utworów, które nie zmieściły się na albumie, co jednak w żaden sposób nie umniejsza ich jakości. Epka jest zwieńczeniem debiutanckiego projektu Asstera – teraz raper skupi się na zupełnie premierowym materiale, który pojawi się już wkrótce.

Tracklista:MUSZĘ ZARABIAĆ (feat. Macias)TERENKSYWATEN ROKDOM (feat. SAMER)TOŻSAMOŚĆWSPOMNIENIE (TRUE LOVE) (feat. Worek)EP w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/asstermojinteres