Złap oddech z Żabą! Idealny rapowy numer na wakacje

Pakuj plecak, czas na odpoczynek! Żaba prezentuje letni numer „„Łapię oddech”.
Utwór „Łapię oddech” doskonale sprawdzi się na każdej wakacyjnej playliście. Pakuję plecak, czas na odpoczynek/ Opuścić chatę, ruszyć gdzieś, synek/ Kierunek nie ważny, tylko przed siebie/ Może jakiś spontan, tego nikt nie wie – deklaruje Żaba. Do słuchacza kieruje zaś przesłanie: Dawaj pod palmy, nie czekaj na jutro/ Raz się żyje, zrzucaj to futro/ Drinki z palemką czy szczyty gór/ Nieważne, ważne ze już jesteś tu!Żaba komentuje:Sam kawałek ma pozytywny przekaz, by cieszyć się i korzystać z życia, podróżować, zwiedzać świat. Myślę, że powinien idealnie się wpasować w trwający wakacyjno-urlopowy czas.

Singiel w serwisach streamingowych: https://link.emuze.me/zabalapieoddechTeledysk do utworu idealnie pasuje do wakacyjnego klimatu piosenki – nagrany został podczas rejsu statkiem po Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Teledysk:

Żaba – bio:

Cześć, to ja, Robert. Moje pierwsze kroki przed mikrofonem to 2005 rok i trwa to do dziś. Oprócz projektów stricte hip-hopowych, grałem także w kapelach (Fonofuzja, Not All Done), mieszających rap z muzyką metalową  – czasami lubię podrzeć ryja J  Słuchajcie i sprawdzajcie! Pozdro!

Więcej muzycznych nowości e-muzyka i emuze.me znajdziesz na playliście emuze.me Discovery: 
https://open.spotify.com/playlist/0zQsD7aEwFxAA0LfAN8d72