David Guetta nie zwalnia tempa! Nowy hit „Something To Hold On To” już dostępny! 

David Guetta i MORTEN wracją z bekompromisowym brzmieniem Future Rave, prezenując nowy singiel „Something To Hold On To”.
 
Światowej sławy duet wraca w wielkim stylu z klubowym bangerem, w którym łączą się oszałamiające wokale z urzekającymi house’owymi smyczkami i elektryzującymi dźwiękami. W utworze „Something To Hold On To”gościnnie pojawia się rozchwytywana autorka piosenek i laureatka nagrody Radio 1 Dance Awards w kategorii wokalistka roku, Clementine Douglas.


 Posłuchaj „Something To Hold On To”


By sprawdzić Future Rave na żywo, wystarczy wybrać się na Ibizę, gdzie duet występuje w każdy piątek, w klubie . Panowie są w szczytowej formie, czego dowodem niedawny znakomity koncert w Brooklyn Mirage w Nowym Jorku.
 
Z ponad 800 milionami streamów, z ponad 20 wydawnictwami i remiksamiDavid Guetta i MORTEN nadal dominują na scenie muzycznej. Nie zapominając o tym, że David jest 4. najchętniej słuchanym artystą na Spotify.
 
Guetta może pochwalić się dwoma miliardami skumulowanych streamówza „Baby Don’t Hurt Me” z udziałem popowych megagwiazd Anne-Marie i Coi Leray oraz pogromcę streamingu „I’m Good (Blue)”który osiągnął najwyższą pozycję na brytyjskiej liście singli, a także w 15 innych krajach, w tym w Australii, Danii, Szwajcarii, Norwegii i Finlandii.
 
W ciągu ostatnich trzech lat, światowej sławy francuski DJ i producent połączył siły z duńskim gwiazdorem, MORTENEM. Razem stworzyli zupełnie nową kulturę muzyki tanecznej, prezentując pionierskie brzmienie Future Rave. Z potrzeby grania czegoś nowego w swoich setach, wymyślili gatunek odzwierciedlający ich wizję przyszłości muzyki elektronicznej – świeżej i innowacyjnej.
 
Zarówno David, jak i MORTEN są silnie zainspirowani undergroundem, a ich znakiem rozpoznawczym stało się przenoszenie dźwięków i formatów ze sceny niezależnej do mainstreamu. Dzięki Future Rave duet łączy najlepsze elementy zarówno sceny EDM, jak i undergroundowej, jednocześnie zachowując najbardziej nowoczesne brzmienieFuture Rave buduje mosty między energią i refrenami EDM, futurystycznymi brzmieniami techno oraz emocjami trance i (future) house’u.
 
Po wyprzedanej trasie po Stanach Zjednoczonych, David Guetta i MORTENprzez 18 tygodni występują w Hï Ibiza. Ze wsparciem całej branży, DJ-e z całego świata uwielbiają nową erę, którą nastała w muzyce tanecznej, wprowadzając innowacyjne brzmienie do swoich setów. Future Rave to bowiem nie tylko brzmienie, ale fala nowej energii przenikająca społeczność DJ-ów, tworząca zupełnie nową kulturę wśród fanów elektronicznej muzyki tanecznej.
 
„Something To Hold On To” pojawia się autorka tekstów, wokalistka i producentka Clementine Douglas, która wcześniej współpracowała z takimi artystami, jak P!nk, Riton, MK, Galantis, Major League Djz, Chase & Status, David Guetta, TSHA, Sub Focus, Dom Dolla, a ostatnio z Sonnym Foderą przy „Asking”. Obecnie pracuje z takimi twórcami, jak Rudimental, Fraser T. Smith, Blessed Madonna, Meduza, Jax Jones i Leigh-Anne Pinnock.
 
David Guetta może poszczycić się 40 miliardami streamów, tytułemproducenta roku na gali BRIT oraz trzeci rok z rzędu w plebiscycie „DJ Mag”. Ponadto francuski gwiazdor awansował na 4. miejsce najczęściej streamowanych artystów na Spotify i sprzedał ponad 50 milionów płyt na całym świecie. W trakcie bogatej kariery osiągnął najwyższą pozycję na listach przebojów iTunes w 113 krajach i zgromadził ponad 24 miliony obserwujących Spotify.
 
Elektryzujący nowy klasyk Future Rave, „Something To Hold On To”pokazuje Davida Guettę i MORTEN u szczytu ich możliwości – i na pionierskiej granicy muzyki house.