TEDE i BORIXON „FIODOR I BORYS”: Spektakularna premiera albumu na Sun Festivalu!

TEDE x BORIXON „FIODOR I BORYS”: Spektakularna premiera albumu na Sun Festivalu!
TEDE i  Borixon, dwie legendy polskiego rapu, przez prawie 20 lat żyli w konflikcie, nie utrzymując tym samym przyjacielskich relacji. Ocieplenie stosunków nastąpiło podczas jubileuszowego koncertu TEDE z okazji 20-lecia albumu „S.P.O.R.T.”, który odbył się 13 listopada 2021 w katowickim Spodku, gdzie niespodziewanie na scenę wkroczył Borixon. Ich wspólny materiał z albumu „FIODOR I BORYS” prezentuje stylistyczny kontrast obu raperów, którzy zamykając się w studiu, stworzyli spójny i przemyślany koncept album.

Na www.spacerange.shop ruszyła przedsprzedaż płyty „FIODOR I BORYS”, sygnowanej przez TEDE Borixona. Cyfrowa premiera standardowej wersji wydania miała miejsce 28 lipca 2023, równo o 22:00 na terenie Sun Festivalu w Kołobrzegu, podczas wspólnego występu dwójki artystów.

Równo z premierą cyfrową wystartował preorder rozszerzonej wersji CD, która dostępna jest w 2 wariantach. Każda z nich zawiera bandanę, w charakterystycznych dla obu artystów kolorach. Ten wyjątkowy element wydania jest nieprzypadkowy, bowiem raperzy celowo nawiązują nim do legendarnych chust GIB GIBON SKŁADU, w którym zaczęła się ich wspólna muzyczna droga. Ponadto do wydania dodano 2 bonus tracki, które nigdy nie pojawią się w digitalu. Całość dodatków spina solidny pakiet wlepek. Co ważne, płyta „FIODOR I BORYS” w przedstawionej formie wydawniczej będzie dostępna wyłącznie na sklepie spacerange i nigdy nie trafi do innych sklepów muzycznych, w tym salonów Empik.

Album w serwisach streamingowych:
https://e-muzyka.ffm.to/tedeborixonfiodoriborys

Tracklista:BOMBANADINI (prod. BAHsick)RĘCE (prod. NEWLIGHT$)FIODORABORYSABUS (prod. DJ MERQRY, clearmind)JUNGLE ROAD (prod. Pieruun)PRZEBITA W SERCU STRZAŁA (prod. @Serafinprod, Bully)SMAK CZEKOLADY (prod. Sancho, Eniu Producent)PRZEPRASZAM (prod. clearmind, FANTØM)TYNARKOTYKUTY (prod. DJ MERQRY, clearmind)