JUŻ 5 SIERPNIA LATO Z RADIEM W MYŚLENICACH

Ekipa „Lata z Radiem” wciąż w trasie – kolejnym przystankiem wakacyjnej akcji radiowej Jedynki będą Myślenice. Już 5 sierpnia dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia oraz Polskiego Radia Dzieciom zaproszą na piknik rodzinny, który rozpocznie się o godz. 11.00 w Parku Jordana. Na wszystkich słuchaczy – mieszkańców i turystów czekać będą specjalnie przygotowane aktywności, dobra atmosfera oraz mnóstwo dobrej zabawy. W ramach trasy koncertowej „Lata z Radiem” zagrają: Piotr Cugowski, Red Lips oraz Centrum Uśmiechu. Więcej informacji na stronie latozradiem.pl oraz w aplikacji mobilnej „Lata z Radiem”. Wstęp wolny.

Myślenice to już ósma miejscowość, do której 5 sierpnia zawita ekipa radiowej Jedynki oraz Polskiego Radia Dzieciom. 5 sierpniaplenerowe wydanie „Lata z Radiem” (godz. 9.00-12.00) poprowadzi Sława Bieńczycka, a „Muzyczną Jedynkę” (godz.14.00-15.00) Kamil Wicik. Także z Myślenic relacje w audycji „Lato z Radiem Extra” (godz. 16.00-17.00). 

Dziennikarze radiowej Jedynki i Polskiego Radia Dzieciom zapraszają do wzięcia udziału w konkursach, atrakcjach dla całych rodzin oraz spotkaniach z nimi. Podczas rodzinnego pikniku, który odbędzie się w Parku Jordana w godz. 11.00-17.00, do wygrania będą  atrakcyjne nagrody w konkursach: „Z tabliczkami TAK lub NIE”, „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem?”, „Najlepszy kibic Lata z Radiem” (godz. 13.40 i 15.20). 

Niezmiennie jedną z atrakcji pikniku rodzinnego będą zajęcia taneczne Marcina Koneckiego oraz Rodzinny Turniej Sportowy prowadzony przez Zbyszka Kozłowskiego – dziennikarza Polskiego Radia Dzieciom. Młodzi uczestnicy będą mogli wziąć udział w „Kalamburach dla najmłodszych” (godz. 16.20) i w warsztatach radiowych „Nie – Udana Audycja” o godz. 12.00. Z kolei Agnieszka Ciecierska zaprosi do udziału konkursie dźwiękowym „Sprint przez pytanie do mety” (godz. 12.25). Na myślenickim pikniku nie zabraknie również pokazów dziecięcego i mistrzowskiego karate tradycyjnego.

Podczas pikniku rodzinnego wystąpią: Julia Pitala (godz. 12.00), Marlena i Milena Gubała (godz. 14.25) oraz zespół gimnastyczno – artystyczny DIAMENT. 

Na scenie „Lata z Radiem” w Myślenicach wystąpią: Centrum Uśmiechu, Red Lips oraz Piotr Cugowski.

Kolejne miejscowości na trasie „Lata z Radiem” to: Międzyzdroje (19 sierpnia)  i Przemyśl (27 sierpnia)

  • Więcej informacji na antenie Programu 1 Polskiego Radia, stronie latozradiem.ploraz w mediach społecznościowych stacji
  • Transmisja koncertów na antenie Programu 1 Polskiego Radiaod godz. 19.30