„ITALODISCO”Hit zespołu The Kolors podbija światPosłuchaj najnowszego włoskiego przeboju

Piosenka „ITALODISCO” zespołu The Kolors staje się coraz większym fenomenem. Singiel dotarł już na 1. miejsce włoskiego zestawienia Airplay i pnie się w górę w zestawieniach Spotify, TikToka czy Shazama. W Polsce wspiął się już na 1. miejsce listy Shazam TOP200 oraz na 1. miejsce listy Spotify Viral i znakomicie radzi sobie w rozgłośniach radiowych podbijając lokalny airplay – aktualnie 43. miejsce wśród 100 najczęściej rozgrywanych utworów w kraju.

Słuchaj „ITALODISCO”

Tej sensacji już nikt nie powstrzyma. Nowy singiel włoskiej grupy The Kolorstrafił już na szczyt National Airplay Chart i spędził 5 tygodni na najwyższej pozycji w aplikacji Shazam. Numer robi także furorę na TikToku, czego dowodem jest ponad 43 tysiące kreacji z oficjalnym dźwiękiem „ITALODISCO”.

Piosenka zajmuje obecnie 20. miejsce na liście Spotify Italy Top 50 oraz 43. na Spotify Global Viral Charts.

Wydany 5 maja 2023 roku singiel „ITALODISCO” oznacza nowy początek dla The Kolors, po tym jak zespół podpisał umowę z Warner Music Italy. Autorami piosenki są Stash i Davide Petrella, a producentami Stash, Starchild i Zef. „ITALODISCO” to szczery hołd złożony włoskiemu gatunkowi muzycznemu, który w latach 80. sprawił, że Włochy stały się jednym z najważniejszych punktów odniesienia na scenie muzyki elektronicznej. The Kolors inspirują się dokonaniami Giorgio Morodera oraz grupy Righeira. Rytmiczny, a zarazem nostalgiczny numer wyjątkowo zgrabnie łączy charakterystyczne elementy włoskiej muzyki disco.

Słuchaj „ITALODISCO”