The M i Paul Aristo w wakacyjnym hicie „No Limits”

Daniel Majewski, znany szerzej jako The M, popularny influencer o ogromnej liczbie fanów na platformach społecznościowych, łączy siły z utalentowanym polskim DJ-em i producentem muzycznym tworzącym pod pseudonimem Paul Aristo. 16 czerwca 2023 duet artystów zaprezentował najnowszą wspólną produkcję, singiel „No Limits”.

„No Limits” to połączenie energetycznego EDM i dynamicznego dance’owego brzmienia, które znane są zarówno fanom The M, jak i miłośnikom twórczości Paula Aristo. Utwór łączy w sobie mocne, pulsujące beaty z chwytliwymi melodiami, tworząc świeży i innowacyjny dźwięk.

Jestem podekscytowany tą współpracą z Paulem Aristo. To był dla mnie ogromny zaszczyt, pracować z tak utalentowanym producentem. Mam nadzieję, że „No Limits” będzie dla naszych fanów czymś wyjątkowym i przyniesie im dużo radości – powiedział The M.

Paul Aristo, który ma na swoim koncie wiele udanych produkcji muzycznych, jest równie podekscytowany tym nowym projektem. Mówi: Praca z The M była niesamowicie inspirująca. Jego kreatywność i entuzjazm wpłynęły na naszą wspólną pracę nad tym utworem. Jesteśmy pewni, że „No Limits” stanie się hitem i będzie dostarczał pozytywnych emocji słuchaczom na całym świecie.

The M i Paul Aristo zachęcają swoich fanów do wyruszenia w muzyczną podróż pełną energii i pozytywnych wibracji.

Singiel w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/thempaularistonolimits

Teledysk: