LATO Z RADIEM 2023 JUŻ 24 CZERWCA W PODDĘBICACH I 25 CZERWCA W TORUNIU 

Dziennikarze Programu 1 Polskiego Radia już w najbliższy weekend odwiedzą dwa pierwsze miasta w ramach Lata z Radiem 2023. W sobotę ekipa radiowej Jedynki pojawi się w Poddębicach, a w niedzielę w Toruniu. W programie pikniki rodzinne oraz koncerty z udziałem publiczności. W Poddębicach wystąpią: Ania Rusowicz, Maryla Rodowicz, Kuba Szmajkowki, Kminek oraz Centrum Uśmiechu. Z kolei w Toruniu zagrają: Myslovitz, Małgorzata Ostrowska oraz Centrum Uśmiechu. Więcej informacji na specjalnej stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej „Lata z Radiem”.

Podczas zbliżających się pikników rodzinnych Lata z Radiem 2023 na słuchaczy czekają specjalne atrakcje i niespodzianki oraz wiele konkursów z nagrodami, a także możliwość spotkania się z prowadzącymi audycje.

W sobotę, 24 czerwca, audycję „Lato z Radiem” (godz. 9.00-12.00) ze studia plenerowego
w Poddębicach poprowadzi Roman Czejarek, a od godz. 14.00 Marcin Kusy zaprosi na „Muzyczną Jedynkę”. Po godzinie 16.00 relacje w audycji „Lato z Radiem Extra” . Podczas rodzinnego pikniku, który odbędzie się w godz. 11.00-17.00 zaplanowanych zostało wiele aktywności m.in.: warsztaty dziennikarskie „Nie-Udana Audycja” oraz konkursy z nagrodami: „Sprint przez pytanie do mety”,
„Z tabliczkami TAK lub NIE” oraz  „Czy znasz ten przebój Lata z Radiem”. Podczas pikniku rodzinnego będzie można wziąć udział w tanecznych zajęciach prowadzonych przez Marcina Koneckiego. Natomiast od godz. 17.00 na scenie „Lata z Radiem” wystąpią: Centrum Uśmiechu, Kuba Szmajkowski, Kminek, Ania Rusowicz, a wieczór zwieńczy występ Maryli Rodowicz. Transmisja koncertów na antenie Programu 1 Polskiego Radia od godz. 19.30.  

Z kolei 25 czerwca, dziennikarze radiowej Jedynki zawitają do Torunia i spotkają się ze słuchaczami na Błoniach Nadwiślańskich. Gospodarzem plenerowego wydania „Lata z Radiem” (godz. 9.00-12.00) będzie Roman Czejarek. W programie również – prowadzona przez Marcina Kusego –„Muzyczna Jedynka” (godz. 14.00-15.00) oraz relacje w audycji „Lato z radiem Extra” (godz. 16.00). Nie zabraknie oczywiście pozostałych aktywności przygotowanych przez ekipę Lata z Radiem. Martyna Chuderska
z Polskiego Radia Dzieciom zaprosi na „Bajkowe zagadki dźwiękowe” (godz.11.40) oraz „Dziecięcy koncert życzeń”, podczas którego najmłodsi słuchacze będą mogli pozdrowić swoich najbliższych. W programie także mistrzowskie pokazy tradycyjnego karate, występ uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia „Edukacja” w Toruniu oraz aktywności ruchowe. Podczas tegorocznej trasy koncertowej na toruńskiej scenie wystąpią: Centrum Uśmiechu, Małgorzata Ostrowska i zespół Myslovitz. Transmisja koncertów na antenie radiowej Jedynki od godz. 19.00. 

Dziennikarze Polskiego Radia wyruszą w trasę i odwiedzą 8 miejscowości w różnych zakątkach Polski, a będą to: Tarnów (1 lipca), Węgorzewo (7 lipca), Dobczyce (15 lipca), Tymbark (23 lipca), Giżycko (30 lipca), Myślenice (5 sierpnia), Międzyzdroje (19 sierpnia) oraz Przemyśl (27 sierpnia)

  • Więcej informacji na temat wszystkich atrakcji „Lata z Radiem” na antenie Programu 1 Polskiego Radia oraz na stronie internetowej stacji

I 25 CZERWCA W TORUNIU