Z hollywoodzkiego horroru na kalifornijską pustynię – siedemnastoletnia Polska aktorka i singer-songwriterka, Lou Lou w Safran swoim pierwszym wideoklipie.

Młoda polska aktorka znana z amerykańskiej produkcji „Annabelle: Narodziny zła”, piosenkarka i autorka tekstów Lou Lou Safran przedstawia swój premierowy wideoklip nakręcony na kalifornijskiej pustyni do jej drugiego singla „Feel your love”, dostępnego na wszystkich platformach streamingowych. 

Lou Lou Safran, dała się poznać międzynarodowej publiczności w roli sieroty prześladowanej przez diabelską lalkę w hollywoodzkim blockbusterze „Annabelle: Narodziny zła” – najbardziej kasowej części z Uniwersum horroru „Obecność”. Na wielkim ekranie debiutowała już w wieku ośmiu lat w romansie Nicholasa Sparksa „Wybór” jako córka pary bohaterów, a tej wiosny można było obejrzeć jej cameo w filmie akcji DC Studio „Shazam: Furia Bogów”. Ale młoda artystka największą pasją obdarza muzykę, od lat pisząc swoje własne piosenki. W styczniu wyszedł jej pierwszy singiel „My Own Yellow Brick Road”, a w ostatni piątek premierę miała druga piosenka „Feel Your Love”, z debiutanckiego albumu nastolatki „How To Hang Out With Friends Like Nothing’s Wrong”, który ukaże się jesienią tego roku. Lou Lou jest autorką wszystkich tekstów i muzyki do swoich piosenek.  „‚My Own Yellow Brick Road’ napisałam kiedy miałam dwanaście lat, a ‚Feel your love’ może rok później, ale dopiero w zeszłym roku nabrałam wystarczającej wprawy warsztatowej, żeby móc jednocześnie moje piosenki odpowiednio zaaranżować, zagrać i nadać im takiego brzmienia jakie zawsze chciałam żeby miały. Mój pierwszy album to rezultat mojego procesu rozwijania się jako muzyka, ale też mojego dojrzewania, więc była to naprawdę karkołomna robota” wyznaje ze śmiechem Lou Lou. 

Wideoklip do piosenki „Feel Your Love” został nakręcony na legendarnej pustyni Mojave w Kalifornii, gdzie artystka się urodziła. „Zawsze kochałam tę pustynie, bo jest ona miejscem dla mnie zupełnie mistycznym” mówiLou Lou. „Przywozili mnie tu rodzice kiedy byłam mała, wiec jej niesamowite wibracje, rozgrzane pejzaże, dźwięki i zapachy noszę w sobie od kiedy tylko pamiętam. Kiedy przyszła pora na zilustrowanie piosenki, wiedziałam od razu, ze chcę wrócić na Mojave Desert. Złożyło się też szczęśliwie tak, że po bujnych wiosennych deszczach Mojave przechodzi teraz okres nieznanego dotąd rozkwitu. Pełna jest dzikich kwiatów, ptaków i strumieni do tej pory tu niewidzianych. Kręcenie mojego pierwszego teledysku było naprawdę niezapomnianym doświadczeniem, a moja piosenka unosząca się wśród skał nabrała dodatkowej energii. Mojave za każdym razem zmienia trochę człowieka„. 

Plan tego wideoklipu jest tym bardziej specjalny, że Lou Lou filmowała tu po raz pierwszy jako czterolatka w klipie mamy, Natalii Safran, do piosenki „Big wave” przed obiektywem Dana Kneece’a, „osobistego” operatora Davida Lyncha.

Zapraszamy do obejrzenia klipu

Lou Lou Safran: ‚Feel Your Love’:

Feel Your Love’ jest drugim singlem z debiutanckiej płyty siedemnastoletniej Lou Lou Safran „How To Hang Out With Friends Like Nothing Is Wrong”, który zaskakuje poetycką dojrzałością i muzycznym wyszukaniem młodej artystki, autorki muzyki i tekstów. ‚Feel Your Love’ to piosenka zainspirowana siłą miłości, która pomaga przebrnąć przez najciemniejsze momenty życia. 

„‚Feel Your Love’ jest jedną z pierwszych piosenek, którą skomponowałam. Jest homage dla bardzo bliskiej mi osoby i spojrzeniem na to co nas od najwcześniejszych lat kształtuje mówi Lou Lou.

Płyta „How To Hang Out With Friends Like Nothing Is Wrong” obejmuje dziesięć piosenek nastoletniej artystki, od lirycznych ballad po energiczne rockowe hymny i w kolejnych singlowych odsłonach będzie ukazywać się do lata tego roku. 

Lou Lou Safran jest córką polskiej matki i amerykańskiego ojca i dzieli swój czas pomiędzy Poznań a Los Angeles. Mówi, że mimo urodzenia się w Kalifornii i polsko-amerykańskiego pochodzenia, w sercu czuje się w stu procentach Polką, a wśród swoich największych inspiracji wymienia Jacka Kaczmarskiego, Zbigniewa Wodeckiego i Jacka Różańskiego. Na liście jej muzycznych fascynacji jest tez Jeff Buckley, Eddie Vedder, Bruce Springsteen, Alex Turner, Triggerfinger, Deftones i America, a więc mocno rockowe wibracje z całego świata, które mogą zaskakiwać u tak młodej twórczyni. Lou Lou na dobre zaczęła artystyczna karierę w wieku jedenastu lat, kiedy zagrała jedną z głównych ról w międzynarodowym hicie z uniwersum Obecności, „Annabelle: Narodziny zła”, w którym wcieliła się w postać osieroconej dziewczynki szukającej schronienia w domu prześladowanym przez demoniczną lalkę Annabelle.