Nowy rozdział w karierze Lauren Daigle Imienny album gwiazdy z Luizjany

– Na nadchodzącym imiennym albumie Lauren zagłębia się w świat, w którym centralne miejsce zajmują kalejdoskopowe folkowe melodie, jazzowe groovy i wpływy R&B, a wszystko to zakotwiczone w bogatym głosie Daigle i opowieściach o wierze… W pierwszej części płyty znajdziemy delikatny popowy numer rodem z lat 60. „Waiting”, poprawiający nastrój utwór „These Are The Days”, introspekcyjną balladę „To Know Me”, przepełnione brzmieniem R&B „New” czy inspirowanego południowymi korzeniami „St. Ferdinand”
– „THE TENNESSEAN”.

 
– Z nową płytą i rosnącą rzeszą fanów, Daigle dzieli się ze światem swoim uduchowionym, zachrypniętym głosem i głęboką wiarą
– „SOUTHERN LIVING”.

Słuchaj nowego albumu Lauren Daigle
Lauren Daigle, dwukrotna laureatka Grammy, autorka piosenek i wokalistka, wydała właśnie swój imienny album (Atlantic Records/Centricity Music).
 
Na czele kreatywnego zespołu współtworzącego nowy rozdział w karierze pochodzącej z Luizjany artystki stanął nagrodzony Grammy producent Mike Elizondo (Twenty One Pilots, Mary J. Blige, Fiona Apple, Carrie Underwood), a także autorzy piosenek m.in. Natalie Hemby, Shane McAnally, Amy Wadge, Lori McKenna, Jason Ingram czy Jon Greene.
 
– Współpraca z Mikiem Elizondo i pozostałymi wspaniałymi autorami oraz muzykami była niesamowitym doświadczeniem, wręcz spełnieniem marzeń – przyznaje Lauren. – Te piosenki są dla mnie naprawdę wyjątkowe i nie mogłam się doczekać, by podzielić się nimi ze światem.
 
Imienne wydawnictwo Daigle to 10 piosenek opublikowanych w maju oraz kolejnych 13, które ujrzy światło dzienne w późniejszym terminie, jeszcze w tym roku. Wszystkie dwadzieścia trzy utwory pokazują wielowymiarowy i potężny głos artystki, talent do opowiadania bogatych historii i niesamowitą muzykalność.
 
Z ponad miliardem streamów i wieloma wyprzedanymi trasami koncertowymi na koncie, Lauren Daigle nadal umacnia swój status nowoczesnej wokalnej gwiazdy z globalną, stale rosnącą bazą fanów.

Zobacz na YT

Od czasu wydania nagrodzonego Grammy, pokrytego platyną albumu „Look Up Child” z 2018 roku – z przełomowym hitem „You Say” – Daigle nie znika zlist przebojów Billboardu.
 
Kiedy „Look Up Child” zadebiutował na 3. pozycji zestawienia Top 200 Albums, Daigle stała się pierwszą kobietą w historii, która jednocześnie trafiła do Top 10 w zestawieniach Pop i Christian Albums.
 
Lauren szybko ustanowiła kolejny rekord, spędzając 100 tygodni na pierwszym miejscu listy Top Christian Albums. W dorobku ma jeszcze jeden rekord za 5-krotnie platynowy „You Say„, który jest najdłużej utrzymującym się singlem na szczycie jakiegokolwiek zestawienia Billboardu.
 
Urodzona w Lake Charles w Luizjanie Lauren Daigle jest dwukrotną laureatką Grammy, siedmiokrotną zwyciężczynią Billboard Music Award, czterokrotną American Music Award i dziesięciokrotną GMA Dove Music Award.
 
Poza sceną, Daigle aktywnie angażuje się w edukację muzyczną, pracę z zagrożoną młodzieżą, opiekę nad dziećmi i osobami starszymi, a wszystko to poprzez założoną w 2018 roku organizację „The Price Fund”. Do tej poryLauren przekazała ponad 2,5 miliona dolarów dla ponad 40 organizacji non-profit na całym świecie.