Dennis Rodman w teledysku u Rafała Collinsa!

Rafał Collins pojawił się z ikoną NBA w teledysku do swojego kawałka „Rodman”. Utwór promuje nową wytwórnię, którą jeden z Braci Collins założył… z gwiazdą R&B, Akonem!
Rafał Collins to polski przedsiębiorca, działacz społeczny i osobowość medialna znana m.in. z takich programów jak „Odjazdowe Bryki Braci Collins” oraz „Bracia Collins biorą się do roboty”. Sympatię fanów Bracia Collins zyskali także dzięki wyrazistej obecności w show stacji TVN, „Ameryka Express”, w którym dotarli do finału. W sierpniu ubiegłego roku Rafał zadebiutował również na scenie muzycznej, publikując kawałek „Kilka chwil” z legendarnym raperem The Game, a niedługo później na YouTube oraz w serwisach streamingowych pojawił się kontrowersyjny utwór „Dobry Boże”

Dziś, kilka miesięcy później, w internecie pojawia się klip do utworu„Rodman”, w którym gościnnie występuje tytułowy koszykarz. Legenda Chicago Bulls, Detroit Pistons i San Antonio Spurs, pięciokrotny mistrz NBA, będący inspiracją dla autora tekstu – jedyny w swoim rodzaju Dennis Rodman. Klip do kawałka powstawał między innymi w Polsce, ale przede wszystkim w Miami, a w fabularyzowanym fragmencie znaczącą rolę odegrał również znany m. in. z występów w produkcjach Patryka Vegi, aktor Piotr Stramowski. Za produkcję utworu odpowiedzialni są Pedro Francis, którzy na co dzień współpracują m.in. z Matą.

Kawałek „Rodman” to trzeci utwór promujący debiutancki album Rafała Collinsa, a sam album dostępny jest już w przedsprzedaży. Część dochodu ze sprzedaży krążka wesprze działania statutowe Fundacji Braci Collins, której celem jest wsparcie dzieci oraz młodzieży w trudnej sytuacji materialnej.

„Rodman” to jednak tylko część z nowości od Rafała Collinsa. Omawiany utwór jest co prawda trzecim w portfolio młodego przedsiębiorcy, ale pierwszym, który wychodzi spod szyldu zupełnie nowego labelu. Smack That Records to wytwórnia muzyczna, którą Collins założył wspólnie z przyjacielem, światową gwiazdą muzyki R&B, Akonem. Panowie zapowiadają, że ich celem jest umożliwienie polskim artystom zaistnienie na rynku amerykańskim, w czym pomóc mają doświadczenie oraz kontakty Akona. Zachęcają do przesyłania zgłoszeń na skrzynkę mailową wytwórni: zgloszenia@smackthatrecords.com

Utwór „Rodman” dostępny jest w serwisach cyfrowych:
https://e-muzyka.ffm.to/rafalcollinsrodman

Teledysk dostępny na YouTube na kanale wytwórni Smack That Records: