NLE Choppa przedstawia „Cottonwood 2″Nowa płyta rapowego gwiazdora

Hiphopowy gwiazdor, NLE Choppa, wydał właśnie drugi długogrający album „Cottonwood 2”. Płyta zawiera viralowy przebój „Slut Me Out”, który dotarł na szczyt muzycznej listy TikToka oraz do top 10 US Spotify. Piosenka doczekała się także remiksu z udziałem St. Louis’ Sexyy Red.

Słuchaj „Cottonwood 2”
 
Na „Cottonwood 2” znalazł się również radiowy hit „Ain’t Gonna Answer” z udziałem Lil Wayne’a. Weezy niedawno zaprosił Choppę do wykonania kawałka na żywo podczas koncertu w Bostonie.
 
Do tego dochodzi najnowszy, gorący singiel „Talk Different”, będący ostrą analizą tego, jak sukces zmienia ludzi. Cza*****y zaczynają gadać inaczej, gdy pojawi się forsa – słyszymy na tle dudniącego basu. Cza*****y zaczynają chodzić inaczej, gdy pojawi się forsa. W klipie „Talk Different” widzimy młodego rapera, w najmodniejszych ciuchach, podczas przejażdżki ulicami Los Angeles.
 
„Cottonwood 2” jest dowodem artystycznego rozwoju rapera i następcą mixtape’u „Me vs. Me”. Na wydawnictwie z 2022 roku NLE Choppa zawarł zniuansowany, refleksyjny  „The Gender Song”, ale i elektryzujące numery, jak „Jumpin” i „Shotta Flow 6”, pokazując nowe artystyczne oblicze.
 
Odkąd przez rekordowe 24 tygodnie okupował szczyt Billboard’s Emerging Artists, a następnie trafił do top 10 głównego notowania Billboardu i znalazł się na liście Billboard 21 Under 21 list, NLE Choppa stał się synonimem elit na rapowej scenie.
 
Z nowymi bangerami jak zaraźliwe „Before I” i napędzane pianinem „All I Know”, jak również wcześniej wydanymi hitami „Mo Up Front” „Champions”, „Cottonwood 2”, jawi się jako jeden najbardziej ambitnych i wciągających albumów 2023 roku.

Zobacz na YT

NLE Choppa jest nieugięty. Z ponad 5,5 miliardami streamów, 14 certyfikatami w USA18 milionami followersów i dwoma singlami które w 2023 roku zadomowiły się na liście przebojów Billboard’s Hot 100, 20-letni supergwiazdor z Memphis osiągnął już bardzo wiele. A jednak cały czas pracuje nad tym, by zaspokoić potrzeby swoich fanów i pokazać niedowiarkom, że nie mają racji. Dowodem ostatnie dokonania Choppy, których kulminacją jest nowy album „Cottonwood 2”. Przełom w karierze NLE nastąpił w 2019 roku z wydaniem platynowego dziś singla „Shotta Flow”. Była to jedna z największych rapowych piosenek 2019 roku bez premiery, kontraktu czy wsparcia dużej wytwórni. Pragnąc kontroli twórczej i własności, nawiązał współpracę z Warner Records, aby dystrybuować swoją muzykę i przyszłe wydawnictwa w swojej wytwórni No Love Entertainment. Od tego czasu raper i jego piosenki zdobyły uznanie „New York Timesa”„Forbesa”„GQ” i „Billboardu” czy „Complex”. Teraz NLE Choppa po prostu chce być liczącą się postacią na rapowej scenie. Kiedy mówi się o największych artystach, kiedy wymienia się najgorętszych twórców, muszę być w tym gronie – podsumowuje Choppa.