Kuban razem z Quebonafide. Posłuchaj singla „same zmartwienia”

Nie mogło go zabraknąć na najbardziej wyczekiwanym rapowym albumie tego roku. W najnowszym singlu Kubana „same zmartwienia” gościnnie pojawia się Quebonafide. Numer wyprodukowany przez Favsta zapowiada płytę „spokój.”, która ukaże się 24 marca.

„same zmartwienia” to luźna kontynuacja dobrze znanego numeru Kubana i Quebonafide „Żadnych zmartwień”. W nostalgicznym kawałku artyści wspominają swoją przeszłość i trudne chwile. Teledysk, w którym możemy zobaczyć zarówno Kubana jak i Quebonafide dostępny jest pod adresem: https://youtu.be/mFF64KRkenk

Album ,,spokój” Kubana ukaże się na rynku 24 marca nakładem założonego przez rapera wydawnictwa dobziludzie. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydawnictw w historii polskiego hiphopu. Wydawnictwo zapowiadały numery „na okrągło”, który trafił do zestawienia najchętniej odtwarzanych kawałków przez rozgłośnie radiowe, „jak nie wrócę po północy” z udziałem Szpaka, numer z Bedoesem „pamiętam siebie” wyprodukowany przez Favsta oraz „magister sztuki”.

Płytę oraz dedykowany wydawnictwu merch można zamówić pod adresem: http://dobziludzie.com/