PLASTIC radzi: „DO SOMETHING”! Premierowe wydanie utworu sprzed 15 lat

To pierwsze wydanie archiwalnego utworu, wykonanego w polskich preselekcjach Eurowizji 2008, które ukazuje się dokładnie w 15. rocznicę tego wydarzenia.
Archiwalnym wydawnictwem „DO SOMETHING” Plastic rozpoczyna świętowanie swojego 20-lecia. To utwór bardzo ważny dla historii zespołu, jednak nie znalazł się na żadnym z jego albumów i nie trafił wcześniej do serwisów streamingowych. 15. rocznica występu w preselekcjach konkursu Eurowizjistaje się do tego dobrą okazją. Jest to niespodzianka dla fanów, którzy wciąż pytają o tę piosenkę.Fani Eurowizji należą do najbardziej zaangażowanych i wiernych fanów muzyki na świecie. Wielu z nich należy do grupy naszych najlepszych fanów. Wciąż pamiętają nasz występ w preselekcjach konkursu w 2008 roku – zostali z nami do dziś, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Tym wydawnictwem chcieliśmy im po prostu podziękować. Z „Do Something” wiążą się bardzo miłe wspomnienia. Rozpoczynamy więc w ten sposób cały rok wspominania i świętowania 20-lecia powstania zespołu Plastic. Będzie więcej niespodzianek – mówią Aga Burcan i Paweł Radziszewski. „DO SOMETHING” to pozytywny, energetyczny singiel, a ponadto piosenka z ekologicznymi inklinacjami, motywująca do działania.„DO SOMETHING” to nie tylko piosenka, to misja specjalna. Chcemy sprowokować ludzkość do działania. To może być ratowanie białych niedźwiedzi, wypad z kumplem na piwo lub do kina, segregowanie śmieci, uśmiech do nieznajomego, puszczanie latawca, lomofota z biodra i stanie na głowie. Wszystko jedno czy to będzie szczytne działanie związane z ratowaniem planety Ziemia, czy coś błahego i zabawnego zarazem. Byle nie siedzieć na tyłku i nie narzekać, że nic się nie dzieje. Zrób coś ze swoim życiem! Nie poddawaj się! Wszystko jest w naszych rękach! – komentują muzycy.Singiel jest dostępny w serwisach cyfrowych: 
https://e-muzyka.ffm.to/plasticdosomething

Teledysk:
Występ z preselekcji konkursu Eurowizji w 2008:

Plastic – bio:

Zespół i duet producencki Plastic tworzą Agnieszka Burcan i Paweł Radziszewski. Od 2003 roku konsekwentnie tworzą swój własny pozytywny muzyczny przekaz. Do tej pory ukazały się ich 4 albumy i 2 EPki. Ich muzyka jest eklektyczną odmianą alternatywnego popu. Styl Plastic to charakterystyczne połączenie elementów akustycznych i elektronicznych, współczesnych i retro. Nazywa ich się polskimi prekursorami nowego nurtu muzyki elektronicznej. Aga i Paweł są też twórcami piosenek i producentami muzycznymi płyt innych artystów.