Myslovitz ujawnia datę premiery i okładkę nowej płyty “Wszystkie narkotyki świata”

“Wszystkie narkotyki świata” to tytuł najnowszego albumu legendy polskiego rocka, zespołu Myslovitz, który ukaże się 3 marca. Premierowy materiał ujrzy światło dzienne po 10 latach od ostatniego wydawnictwa zespołu. Na swoich kanałach social media zespół ujawnił okładkę, a w sklepach internetowych ruszył dziś pre-order płyty. Album ukaże się w wersji CD i na 180 gramowym winylu.

To nie koniec dobrych wiadomości dla wielbicieli muzyki zespołu z Mysłowic. Zespół z okazji 30-lecia istnienia i w związku z premierą nowego albumu wyrusza w trasę koncertową po całej Polsce! 

Myslovitz wraca po latach z nowym wydawnictwem odświeżony, pełen rockowej energii, ale i charakterystycznej dla siebie nostalgii i psychodelii. Trzon zespołu stanowi kwartet: Przemysław Myszor, Wojtek Powaga-Grabowski, Jacek Kuderski i Wojtek Kuderski, do których dwa lata temu dołączył nowy, charyzmatyczny wokalista Mateusz Parzymięso. Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach, ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności“, „Dla ciebie“, „My“, „Chłopcy“, „Scenariusz dla moich sąsiadów“, „Peggy Brown“, „Z twarzą Marilyn Monroe“ i wiele innych na stałe rozgościły we wszystkich polskich stacjach radiowych.
 
Zapowiedzią nowej płyty były wydane w 2022 roku single “Miłość’, “19” i “Pakman”. Przed premierą poznamy jeszcze dwa premierowe utwory, w tym tytułowe “Wszystkie narkotyki świata”.
 
Tracklista:

 1. wszystkie narkotyki świata              
 2. miłość 
 3. pakman
 4. król wzgórza 
 5. przypadkiem
 6. latawce
 7. inny
 8. zdążyć przed wschodem słońca 
 9. 19
 10. powoli
 11. dziewczyna z wiersza lennona 
 12. kosmita

Płytę można już zamawiać na stronie empik.com:
https://www.empik.com/wszystkie-narkotyki-swiata-myslovitz,p1364093808,muzyka-p

oraz w sklepie managmentu zespołu:
https://sklep.rockhouse.pl/myslovitz/