ASSTER zapowiada debiutancki album singlem „ORIGINAL”

ASSTER powraca z nowym singlem, który zapowiada jego pierwszy album – najbardziej wyczekiwany rapowy debiut roku 2023!
Asster to pochodzący z Łodzi, młody reprezentant polskiej sceny rapowej. Z łatwością odnajduje się w nowoczesnych brzmieniach, ukazując przy tym niezwykle bogaty warsztat. Od dzieciństwa zajmował się muzyką, rozwijając swoje umiejętności wokalne na zajęciach śpiewu. Niewspomagany efektami, czysty głos, osadzony w średnich rejestrach pozwala mu doskonale lawirować na granicy rapowo-trapowych brzmień, w różnych gatunkach i stylistykach. Raper już został doceniony w branży przez najważniejszych dziennikarzy i twórców sceny, a jego single w serwisach streamingowych osiągają milionowe odtworzenia.

Najnowszy utwór Asstera to „ORIGINAL”. To być może najbardziej przebojowa i przystępna z dotychczasowych propozycji artysty – afro-trapowy kawałek na wyrazistym, tanecznym beacie i z samoprzylepną melodią. Utwór, wpisujący się w świeży europejski nurt muzyczny, doskonale sprawdzi się na każdej imprezowej playliście.‌

W warstwie tekstowej Asster mierzy się z blaskami i cieniami sukcesu. Mimo iż jego popularność rośnie z każdym kolejnym singlem, młody raper pozostaje sobą, wiedząc, że nie wszystkie sprawy można rozwiązać pieniędzmi. Nawet jeśli stać nas na same markowe ubrania, to nowy ciuch nie zagoi ran – przypomina Asster. 

„ORIGINAL” pochodzi z debiutanckiego albumu Asstera, który ukaże się jeszcze w tym kwartale roku. Oprócz solowych kawałków artysty, usłyszymy na nim numery z największymi gwiazdami polskiego rapu.

S‌ingiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/assteroriginal

Pod koniec teledysku „ORIGINAL” pojawia się tajemniczy napis: SAVE THE DATE 10.02. Tego dnia Asster odkryje wszystkie karty dotyczące swojego pełnowymiarowego debiutu – zaznaczcie w kalendarzach, jest na co czekać!

Zobaczcie teledysk: