Gabry Ponte: nowy hit od popularnego DJa

Po imponującym rozpoczęciu 2023 roku za sprawą przeróbki hitu „I’m Good (Blue)” Davida Guetty i Bebe Rexhy (piosenka po 25 latach wróciła na listy przebojów) Gabry Ponte przedstawia nowy singiel pt. „Dance Dance (feat. Alessandra)”.

Od czasu wydania przełomoweego „Blue” z zespołem Eiffel 65 w 1998 roku (singiel sprzedał się w ponad 8 milionach egzemplarzy i zapewnił grupie nagrodę Najlepszego włoskiego artysty na świecie podczas European Music Awards w 2000 roku) Gabry Ponte zdobył świat szturmem. Nominowany do Grammy, multiplatynowy producent zgromadził ponad 2 miliardy streamów na Spotify, znalazł się obok Måneskin i Meduzy w top 3 najczęściej słuchanych włoskich artystów , i  dotarł do 61. miejsca na liście Top 100 DJs w 2014 roku.

Znany z podnoszących adrenalinę klasyków i motywujących nowoczesnych hitów, Gabry Pontewspółpracował z takimi artystami, jak R3HAB, Mike Williams, Sam Feldt, Timmy Trumpet czy Blasterjaxx i wydawał w wytwórniach Ministry Of Sound, Polydor Records i Virgin Records. Jego piosenki „Thunder” i „Monster”, których współtwórcą jest LUM!X, zgromadziły odpowiednio 346 milionów i 260 milionów streamów, a zrealizowany z Timmym Trumpetem „Mad World” ma już blisko 110 milionów odsłuchów.

Alessandra, która wnosi do „Dance Dance” swój porywający i zaraźliwy wokal, wśród głównych inspiracji wymienia Davida Bowiego i Kate Bush. Pochodząca ze Sztokholmu artystka dodała nieco swojego teatralnego stylu i niepowtarzalnej osobowość takim hitom, jak „All We Got” z Robinem Schulzem i KIDDO(kilka tygodni na pierwszym miejscu w europejskim radiu) „Your River”, który zgromadził ponad 1 milion streamów na Spotify. Wokalistka zgromadziła łącznie ponad pół miliarda streamów jako autorka piosenek i zbudowała silną pozucje, pisząc ballady dla innych wykonawców.

Teraz Gabry Ponte i Alessandra łączą siły w jednym z najbardziej obiecujących hitów tego roku. „Dance Dance” to chwytliwe dropy i porywająca produkcja, które wspaniale łączą się z surowym głosem Alessandry. To hymn wolności, który inspiruje i dodaje energii.

Słuchaj „Dance Dance”

Słuchaj hitów, które inspirują Gabry’ego Ponte