KARDAMON ZABIERA SŁUCHACZY W „INNY WYMIAR” – POSŁUCHAJ NIESAMOWICIE DOPRAWIONEGO EMOCJAMI ALBUMU!

Album „Inny wymiar” siedleckiego Kardamonu, zachwyca kobiecą siłą, solidnym, męskim graniem, magnetyzmem i wrażliwością. Na wydawnictwo składa się 11 autorskich utworów w różnych gatunkach muzycznych – od popu przez rock po bluesa. Kardamon zabiera słuchaczy w niezwykłą muzyczną podróż, podczas której wzrusza nastrojowymi balladami, czy zaskakuje rockowym pazurem. Na albumie nie brakuje też smaczków dla miłośników blues’a. Całość spina zjawiskowy i charyzmatyczny wokal Kariny, która doskonale czuje się zarówno w studiu jak i na koncertach.

Słuchaj INNY WYMIAR w serwisach cyfrowych:
http://www.soundline.biz/KardamonInnyWymiar/

Kardamon cechuje się niesamowitą charyzmą, autentycznością, oryginalnym brzmieniem i kopalnią świetnych tekstów, co doskonale słychać w każdym, pieczołowicie dopracowanym utworze.

Muzyka sama w sobie ma dawać ludziom emocje – od radości po łzy wzruszenia. Taki jest Kardamon, ulecza różne stany, uzdrawia, porusza serca i bawi zarazem – mówi Karina Mazurczak, wokalistka i autorka wszystkich tekstów z albumu.

Uważam, że jeżeli piosenka jest po prostu dobra, to nieważne tak naprawdę czy to jest to blues, pop, czy rock, liczą się emocje danej chwili – dodaje Daniel Popek, odpowiedzialny za wszystkie kompozycje.

Album promują single „Prosto w serce”, „Dieta”, „Ile to już lat” i „Czas” wraz z klimatycznymi teledyskami:

https://youtu.be/V-XPIML-rdc

https://youtu.be/-5bqW1EKbSQ

https://youtu.be/Ujn0FD2tCok

https://youtu.be/Jszgx00od2A

Kup INNY WYMIAR: https://kardamon-kd.pl/produkt/plyta-kardamon-inny-wymiar/

KARDAMON

Zespół założony przez dwoje artystów z różnych światów muzycznych, tworzących wspólnie mieszankę wybuchową. Karina Mazurczak – charyzmatyczna wokalistka z korzeniami w big bandzie jazzowym oraz wielu projektach artystycznych. Laureatka licznych konkursów wokalnych. Karina jest autorką tekstów w Kardamonie. Emocje, pasja, namiętności cechują przekaz śpiewanych przez nią piosenek.  DanielPopek – gitarzysta z przeszłością w mocnych rockowych składach, który w Kardamonie odkrywa swoją wrażliwszą i delikatniejszą duszę. Nocami zdziera palce szlifując swój warsztat muzyczny do perfekcji. Jest twórcą wszystkich dźwięków w Kardamonie. O muzyczne smaki i smaczki wzbogacają ich: Przemek Pałdyna – basista przekazujący nie tylko rytm, ale i emocje. RobertProtasiewicz – perkusja to jeden z wielu talentów, którymi może się pochwalić – od aktorstwa, przez reżyserię, śpiew na choreografii kończąc. Kacper Lechicki – młoda krew zespołu (najmłodsza) – z jednej strony najmłodszy a zarazem najbardziej elegancki a do tego bardzo utalentowany gitarzysta.

KARDAMON W SOCIAL MEDIACH:

Facebook: https://www.facebook.com/kardamon.zespol
Instagram: https://www.instagram.com/kardamon.zespol/
YouTube: https://www.youtube.com/@kardamonkd739
Spotify: https://open.spotify.com/artist/5oEflkblMKwEepCDFnJYjR?si=ROXZ-F5wSS6HzPwiWs71IA

INNY WYMIAR

W nagraniach udział wzięli:
Karina Mazurczak – wokal
Daniel Popek – gitary
Przemysław Pałdyna – gitara basowa
Robert Protasewicz – perkusja

Miks – Andrzej Karp, Daniel Popek
Mastering – Andrzej Karp
Zdjęcia – Sylwia Tarkowska
Opracowanie graficzne – Justyna Lewczuk
Produkcja – Daniel Popek, Karina Mazurczak, Andrzej Karp
Wydawca – Metro Promotion

Album można nabyć w sieci sklepów Empik i na oficjalnej stronie zespołu: www.kardamon-KD.pl. Zespół planuje obecnie wiosenną trasę koncertową.