Posłuchaj nowej EPki Sinplus

2 grudnia ukazało się nowe wydawnictwo rockowej petardy ze Szwajcarii. Najnowsza EPka Sinplus to pięć gitarowych numerów i przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po kolejnym albumie zespołu. Na „Waiting for the Dawn” muzycy składają również hołd legendarnej formacji.

Epkę „Waiting for the Dawn” wyprodukował Matteo Bassi, a bracia Ivan i Gabriel Broggini kontynuują tu muzyczną podróż przez alternatywny rock, post punk i new wave. Wydawnictwo otwierają potężne riffy przebojowego „Dark Horse Running”, który podbił rockowe rozgłośnie również w Polsce. Jest to skumulowana rockowa energia zespołu, który już nie może doczekać się, kiedy będzie mógł zaprezentować ten materiał na żywo. Z wcześniej poznanych kawałków są jeszcze singlowy „Wildflower” i tytułowy „Waiting for the Dawn”. Wydawnictwo zamykają „Not Afraid” i „Need to Believe”. Ten ostatnio to hołd złożony gitarowej legendzie – zespołowi Gotthard, który w tym roku świętuje 30 lat kariery.

Cała EPka Sinplus „Waiting for the Dawn” już dostępna jest do odsłuchu:
Spotify: https://open.spotify.com/album/4PgY0FX4TqFigAySnRjliH?si=5_RBCSeQTVStG3hCe5D78A
Tidal: https://tidal.com/browse/album/260815233
Apple Music: https://music.apple.com/pl/album/waiting-for-the-dawn-ep/1654827421

EPka „Waiting for the Dawn” zapowiada kolejny pełnowymiarowy album zespołu Sinplus. Krążek ukaże się wiosną przyszłego roku. Więcej informacji wkrótce…