7 nowych piosenek Halestorm. Wersja deluxe albumu „Back From The Dead”

Nagrodzony Grammy zespół Halestorm przygotował nową wersję swojej ostatniej płyty „Back From The Dead”. Deluxe Edition zawiera 7 nowych utworów, które nie pojawiły się na oryginalnej wersji albumu.

Posłuchaj 'Back From The Dead Deluxe’

Longplay „Back From The Dead” miał premierę w maju tego roku i trafił do co najmniej kilku rankingów podsumowujących najlepsze wydawnictwa 2022 roku, w tym przygotowanych przez „Loudwire”, „Heavy Consequence” i „The Pit”.

– Cieszę się bardzo, że możemy dać wam więcej – powiedziała wokalistka, Lzzy Hale. – Wersja deluxe „Back From The Dead” z siedmioma bonusowymi utworami oznacza, że będziecie mogli głębiej przekopać cmentarz Halestorm. Większość z tych piosenek jest o ryzykowaniu i były jednymi z pierwszych, które napisaliśmy po lockdownie. Miłego słuchania.

Grupa Halestorm ewoluowała z młodzieńczej fantazji rodzeństwa Lzzy i Arejaya Hale’ów do jednej z najważniejszych rockowych grup XXI wieku. Kapela może pochwalić się ponad miliardem streamów,dwiema nominacjami do Grammy i jedną statuetką za nagranie „Love Bites (So Do I)”. W 2019 roku Lzzy Hale została okrzyknięta przez Loudwire „rockową artystką dekady”.

W skład zespołu poza frontmanką wchodzą Arejay Hale (perkusja), Joe Hottinger (gitara) i Josh Smith(bas). Halestorm to nie tylko twórcy rockowych hitów, ale także znakomita ekipa koncertowa, która dzieliła scenę z takimi legendami, jak Heaven & Hell, Alice Cooper i Joan Jett.

Back From The Dead deluxe
Lista utworów:

1. Back From The Dead

2. Wicked Ways

3. Strange Girl

4. Brightside

5. The Steeple

6. Terrible Things

7. My Redemption

8. Bombshell

9. I Come First

10. Psycho Crazy

11. Raise Your Horns

12. Mine

13. F*ck Yea

14. Legendary

15. Wannabe

16. You Only Die Once

17. Alien

18. Special