Premiera utworu Haliny Mlynkovej „Będzie biało”, który promuje kampanię świąteczną RMF Classic – Najpiękniejsza Muzyka na Święta.

Utwór Haliny Mlykovej – „Będzie biało”, powstał w ramach kampanii Najpiękniejsza Muzyka na Święta RMF Classic,jako wiodący motyw akcji świątecznej stacji.

Jest to nastrojowy singiel, do którego tekst napisał Artur Andrus a muzykę skomponował Marcin Kindla. Niezwykły wokal artystki, podkreślony przez aranż wypełniony smykami tworzy wdzięczną i szlachetną mieszankę.
Utwór, który jest efektem współpracy Warner Music Poland i RMF Classsic jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych, i również dziś miał swoją premierę na antenie radia.

Halina Mlynkova w ostatnim czasie wydała już piąty solowy album pt. „Film(l)ove” z interpretacjami piosenek z kultowych polskich filmów. Premiera koncertowa utworu „Będzie biało” będzie miała miejsce w warszawskim klubie Jassmine w poniedziałek 12.12, w czasie ekskluzywnego koncertu dla 100 słuchaczek i słuchaczy RMF Classic i RMF Classic+.

Zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie można zdobyć na stronie: https://www.rmfclassic.pl/a/ekskluzywny-koncert-halina-mlynkova

Posłuchaj „Będzie biało”