Louis Villain i Pezet we wspólnym singlu!

Louis Villain prezentuje ostatni klip promujący płytę „Maestro”, która swoją premierę miała w miniony piątek. Singiel „022” z gościnnym udziałem Pezeta to hołd oddany klasyce polskiego rapu i młodzieńczym inspiracjom Louisa.

Louis Villain po sukcesach w duecie z Avim postanowił stworzyć album będący jednocześnie jego pierwszym solowym wydawnictwem jako rapera oraz płytą producencką. Na skomponowanym w całości przez siebie materiale połączył gościnne zwrotki czołówki polskiej sceny hip-hopowej ze swoimi szesnastkami, całość dopełniając niepodrabialnymi refrenami.

Wydawnictwo zapowiadały takie single, jak „Va Banque”, „FEFE2”, „Bellucci”,  „Criminal”,  „Fuego”,  „Miasto tonie” i „Fred Perry” oraz „SOS”. Teraz doczekaliśmy się teledysku do „022”.

Album „Maestro” jest już dostępny w serwisach z muzyką cyfrową:
https://e-muzyka.ffm.to/louisvillainmaestro oraz w salonach Empik i na empik.comhttps://www.empik.com/maestro-villain-louis,p1347568387,muzyka-p

Sprzedaż biletów:
https://goingapp.pl/artysta/tymek?gclid=Cj0KCQiAg_KbBhDLARIsANx7wAwuhMe9_zvcD-lB573vlLkepRtHbNMqZGkEi3aAe4_Hr5o4pDi5-LAaAuN1EALw_wcB