LENA MOONLIGHT przedstawia drugi singiel „california”

Lena Moonlight to 19-latka debiutująca na rynku muzycznym. Już teraz możecie usłyszeć jej drugi singiel pt. „california”, którym Lena pokazuje, że przygoda z muzyką nie była jednorazowa i jest to kierunek, w którym chce podążać. 
Po pierwszym popowym i tanecznym singlu „stać cię na więcej”, Lena Moonlight sięgnęła po brzmienie house’owo-popowe. Jej nowe oblicze poznajemy w „california”, dynamicznym utworze inspirowanym electropopem i latami 80. Obydwa single powstały przy współpracy z Jeremim Sikorskim, Kevinem Mglejem i Andrzejem Jaworskim. 

Lena mówi o piosence:Mój nowy singiel „california” opowiada o dziewczynie, która początkowo była nieśmiała, zamknięta w sobie. Pokazuje jej przemianę w osobę, którą zawsze chciała być i mówi o jednym z bardziej przełomowych momentów w jej życiu – o samodzielnych podróżach w młodym wieku, które dały jej dużo odwagi, jakiej dotychczas nie miała. Wchodząc do studia i zaczynając pracę nad tą piosenką, chciałam przekazać, że pomimo przeszkód można zbudować pewność siebie, a czasem nawet te na pozór stresujące sytuacje mogą być kluczem do pokonania swoich słabości. Warto wychodzić ze swojej strefy komfortu, aby poznać swoje możliwości.

Singiel jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/lenamoonlightcalifornia

Do „californii” powstał teledysk, którego klimat znacznie różni się od pierwszego klipu artystki.  Tym razem Lena postanowiła, że weźmie w nim udział tylko ona sama i tak jak w przypadku debiutanckiego singla, od samego początku miała jego bardzo określoną wizję. Od zawsze fascynowały ją amerykańskie teledyski. Zależało jej, aby obraz przyciągał oko widza, więc postawiła na wiele efektów świetlnych, kilka lokalizacji i różnorodne stylizacje.

Lena Moonlight – info:

Lena od dziecka związana z muzyką i tańcem. Występowała na deskach Teatru Roma wraz z Warsztatową Akademią Musicalową. Zdecydowanie zaznaczyła już swoją pozycję w mediach społecznościowych, zdobywając prawie 4 miliony wspierających ją fanów. Artystka dodaje, że praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień sprawia jej ogromną przyjemność. W planach ma już kolejne utwory.