Maisie Peters wydała nowy singiel

Maisie Peters wydała nowy singiel
Posłuchaj „Blonde” zanim usłyszysz go przed koncertem Eda Sheerana

Zobacz na YT

Tuż po wyprzedaniu w ciągu zaledwie godziny O2 Academy Brixton i wyróżnieniu BRIT Breakthrough za debiutancki album „You Signed Up For This”Maisie Peters wraca z pop-rockowym utworem „Blonde”. To pierwsza z dwóch nowych piosenek artystki. Kolejną, pełną emocji balladę „Good Enough” , słuchacze poznają 19 sierpnia 2022.

„Blonde” i „Good Enough” to dla mnie siostrzane piosenki – reprezentują dwie różne strony mojej twórczości i w pewnym sensie mnie samej. Jedna nie mogłaby istnieć bez drugiej i lubię myśleć, że na koncertach ludzie będą krzyczeć tak samo głośno oba te utwory. Jestem przede wszystkim autorką piosenek, a stworzenie tych dwóch kompozycji było kluczowym, zmieniającym momentem w moim życiu. Musiały ukazać się w parze – wyjaśnia Maisie Peters.

To piosenka o pewności siebie i dbaniu o własną wartość. I chociaż wiem, że przefarbowanie włosów nie jest wielkim wydarzeniem w życiu, reprezentuje nowe postrzeganie siebie, postrzeganie siebie lepiej. Poza tym to prawda – blondynki bawią się lepiej – dodaje Maisie.

Warto dodać, że numer „Blonde” zgromadził już ponad 1 milion odsłon na TikToku a sama Maisie znalazła się obok Billie Eilish i Sama Smitha wśród gości programu „The Late Late Show with James Corden”, gdzie dała elektryzujący występ z piosenką „Cate’s Brother”.

Obecnie Maisie Peters supportuje Eda Sheerana podczas jego trasy „+ – = ÷ x”. W związku z tym już 25 i 26 sierpnia 2022 polscy fani będą mogli zobaczyć ją na żywo na PGE Narodowym w Warszawie, a tym samym usłyszeć wszystkie premierowe nagrania artystki.