t dot est przedstawia album „DOT”. Inteligentna elektronika z wytwórni Onionwave

Słowami-kluczami do muzyki artysty kryjącego się pod pseudonimem t dot est są minimalizm i dualizm.
By opowiedzieć historię, nie potrzeba słów. Wystarczą dźwięki. W świecie przepełnionym różnymi bodźcami istotny jest bowiem minimalizm. Taką właśnie metodę obrał t dot est, tworząc swój najnowszy album, wydany przez wytwórnię Onionwave.

„DOT” opiera się na wykorzystaniu odpowiednio zmodyfikowanych sampli połączonych z tym, co można wydobyć z aplikacji muzycznych na smartfonie i tablecie. Kluczem do zrozumienia treści tego albumu jest dualizm – każdy utwór zawiera w sobie dwa tempa, nawiązując tym samym do zestawienia ze sobą natury i technologii, jawy oraz snu, tradycji i nowoczesności, ducha oraz ciała. W ten sposób artysta buduje własny świat, w którym kreśli różnice pomiędzy dwoma przeciwstawnymi elementami przy jednoczesnym ukazaniu, jak pięknie mogą one ze sobą koegzystować.

Dodajmy do tego doskonałą produkcję, która sprawia, że każdy dźwięk brzmi niezwykle przestrzennie, a otrzymamy pozycję obowiązkową dla każdego fana inteligentnej elektroniki.

Album jest już dostępny w serwisach cyfrowych: https://e-muzyka.ffm.to/tdotestdot

ONIONWAVE – o wytwórni

Onionwave to termin żartobliwie wymyślony przez Pawła „P.A.F.F.” Kasperskiego. Z początku, w pierwszych miesiącach 2014 roku, określał wydawane wówczas vaporwave’owe single unitrΔ_Δudio, ale z czasem stał się czymś więcej. P.A.F.F. zawsze chciał stworzyć swój własny label, nie tylko do promowania swojej muzyki, ale także by wydawać nagrania innych utalentowanych artystów, którzy potrzebowali odrobiny uwagi, małego „kopa”, który motywowałby ich do pracy nad swoimi dziełami. Chociaż po 2015 ukazało się kilka wydawnictw pod szyldem Onionwave, wytwórnia oficjalnie wystartowała pod koniec 2018 roku.

W wytwórni wszystkie gatunki muzyki są mile widziane. Bez względu na to, czy tworzysz kawałki slow wave, mocne trapowe bangery, grooviaste deep house, a może inspirowane latami 80. dreamy electro – w porządku, oni z przyjemnością cię wydadzą. Wyślij im tylko demo!

Strona – https://withkoji.com/@onionwave
IG – https://www.instagram.com/onionwave
FB – https://www.facebook.com/onionwaverec