Matisse & Sadko prezentują”Me Without Us”  z udziałem Justina Jesso i Raidena

Światowej sławy duet Matisse & Sadko przedstawia rozdzierającą serce piosenkę o zerwaniu „Me Without Us„. Utwór powstał we współpracy z nominowanym do Grammy, amerykańskim wokalistą Justinem Jessooraz z koreańskim DJ-em i producentem Raidenem.

Posłuchaj 'Me Without Us (with Justin Jesso)’

– To dla nas wyjątkowy projekt. Uwielbiamy tworzyć piosenki z pełnymi szczerych uczuć tekstami. Utwór okazał się trochę smutny, ale jednocześnie jest w nim nadzieja, że wszystko będzie dobrze. Ostatni element piosenki nagraliśmy w domu Justina w Los Angeles. Ogólnie rzecz biorąc, każdy wniósł do singla cząstkę siebie, więc mamy nadzieję, że ludziom się spodoba.

Założony przez braci Aleksandra i Jurija zespół Matisse & Sadko zgromadził do dziś ponad pół miliarda streamów. Duet współpracował z największymi nazwiskami w branży, jak David Guetta, Tiesto, Alan Walker i Martin Garrix, tworząc parkietowe hity i zachwycając miłośników EDM na całym świecie. Bracia regularnie występują na największych festiwalach muzyki elektronicznej, takich jak Tomorrowland czy Ultra.

Zobacz na YT