Impreza w ogródku, czerwone kubeczki i głośna muzyka. Zobacz domówkę w stylu R. Kelly!

r-kelly-backyard-partyCzy wiecie jakie są cechy charakterystyczne dla typowej, amerykańskiej domówki? Oczywiście czerwona kubeczki, BBQ, drinki nad basenem… A jeśli dołożymy do tego półnagie dziewczyny, sportowe auta, drogie cygara i… Snoop Dogga – wtedy mamy domówkę w stylu R. Kelly!

Zobacz teledysk „Backyard Party” R. Kelly na VEVO.

Utwór dostępny w wersji cyfrowej oraz streamingu – kliknij TUTAJ.

Można śmiało powiedzieć, że jest to wielki powrót R. Kelly’ego! Był jedną z największych gwiazd lat 90., teraz wraca, żeby powtórzyć swój sukces.

Od 27 lat jestem w biznesie muzycznym – jestem naprawdę bardzo wdzięczny za to, że mogę tworzyć przez tak długo. Mam w swoim dorobku wiele piosenek, które moi fani kochają. Ale tworząc nowe utwory, muszę pamiętać, że moi fani należą do różnych pokoleń, a ja chcę nakarmić swoją muzyką każdego.” – mówi o swoim nowym materiale R. Kelly.

„Backyard Party” zapowiada najnowszą płytę R. Kelly’ego – „The Buffet”. „Napisałem 462 piosenki na ten album. I nie są to jedynie zarysy bądź pomysły piosenek – są to pełnowartościowe utwory. Chciałem być pewien, że wybierając te 14, 15, 16 piosenek na płytę, będę miał więcej niż potrzeba i będą one najlepszym wyborem” – opowiedział o przygotowaniach swojego albumu artysta.

R. Kelly to jeden z pięciu najlepiej sprzedających się Afro-amerykanów w historii tamtejszego rynku muzycznego (ponad 50 mln sprzedanych płyt na świecie). Wszyscy znają jego przebój „I Believe I Can Fly”. Komponował i nagrywał m.in. z Michaelem Jacksonem, Whitney Houston, Celine Dion. Jego dyskografię zamyka płyta „Black Panties” , która ukazała się w styczniu 2014r.

***

Oficjalna strona

Facebook

Twitter

Źródło: Sony Music