Tiësto & Charli XCX nagrali wspólny hit

Światowej sławy gwiazdor sceny dance, Tiësto, połączył siły z popową sensacją Charli XCX. W wyniku kooperacji powstał wakacyjny banger „Hot In It” z dodającym pewności przesłaniem. Wokalistka zwiastowała piosenkę na swoim profilu na TikToku, gromadząc 50 milionów odsłon.

Kieedy tylko usłyszałem Charli w tej piosence, wiedziałem, że to będzie hit. Niesamowicie było obserwować reakcje ludzi na przesłanie tego utworu. To prawdziwy ogień. Jestem podekscytowany, że w końcu ten numer ujrzał światło dzienne – nie kryje radości Tiësto.

Jestem bardzo podekscytowana, że rozgrzeję to lato – dodała Charli XCX.

Posłuchaj

„Hot in It” to czwarty singiel z nadchodzącego albumu Tiësto. Wcześniej fani mieli okazję poznać przeboje „The Business”„Don’t Be Shy” z Karol G i „The Motto” z Avą Max, które łącznie zgromadziły 2,5 miliarda odsłuchów.

Tiësto to artysta, którego nie trzeba przedstawiać. Laureat Grammy, zdobywca platynowych płyt i międzynarodowa ikona. Twórca, który otrzymał tytuł Największego DJ-a wszech czasów w plebiscycie „Mixmaga”, trafił na szczyt zestawienia DJ-ów „Rolling Stone’a” i został nazwany ojcem chrzestnym EDM przez „Billboard”. Od podziemnych bangerów po luksusowe występy w Las Vegas, Tiësto stworzył patent na bycie światową gwiazdą współczesnej sceny tanecznej.

W swoim stylu Tiësto nadal przekracza granice gatunków i wciąż rozwija się w swym fachu. Na koncie ma ponad 36 milionów sprzedanych albumów oraz łącznie 10 miliardów streamów, a także ponad 30 milionów fanów w najróżniejszych zakątkach globu. Śmiało można uznać, że za sprawą ostatniego singla „The Business”Tiësto zdominował listy przebojów i radiowe rozgłośnie, zdobywając ponad 1,4 miliarda streamów. Utwór zapewnił sobie także nominację do Grammy, solidną pozycję na playlistach Apple i Spotify – „Today’s Top Hits” i „Today’s Hits”, a ponadto dotarł na szczyt listy US Dance Radio. Singiel „The Business”zdobył platynowy status w 15 krajach, a w 8 kolejnych pokrył się złotem. Ponadto piosenka znalazła się na listach przebojów w 10 krajach oraz w top 50 na Spotify w 31 krajach.

Niedawno Tiësto zapisał się w historii dzięki singlowi „Don’t Be Shy” z Karol G. Była to pierwsza anglojęzyczna piosenka kolumbijskiej wokalistki i pierwsza współpraca DJ z przedstawicielem sceny latynoskiej. Obecnie utwór ma 693 miliony streamów, zainspirował ponad 1 milion kreacji na TikToku, a teledysk zgromadził ponad 227 milionów wyświetleń. Trzeci singiel z nadchodzącej płyty Tiësto„The Motto” z Avą Max, przekroczył 691 milionów streamów.

Charli XCX to ikona współczesnej sztuki, która pomogła poszerzyć granice popu, łącząc elementy undergroundu z mainstreamem. Jej innowacyjne podejście otworzyło nowe możliwości na popowej scenie nie tylko dla niej, ale i dla innych aspirujących artystów, których wspierała przez ostatnią dekadę swojej działalności. Wiosną 2022 roku wydała najnowszy album „Crash”, na którym znalazły się piosenki „Good Ones”„New Shapes (feat. Christine and the Queens and Caroline Polachek)”„Beg For You (feat. Rina Sawayama)” czy „Baby”. Poprzednie płyty artystki to „True Romance” (2013), „Sucker” (2014), „Charli”(2019) i „How I’m Feeling Now” (2020).