Skorup zapowiada „Bocianie gniazda EP”. Klip z Abradabem już w sieci! 

W MaxFloSklepie zamawiać można w przedsprzedaży najnowszy krążek Skorupa. Powstał on w efekcie spontanicznie podjętej współpracy rapera z duetem producenckim Jazz Gang Beatz. Tworzenie materiału zbiegło się w czasie z wydarzeniami wojennymi w Ukrainie, czego muzycy nie chcieli przemilczeć. Wspólnie uznali, że dochód z pre-orderu EP-ki przeznaczą na pomoc naszym wschodnim sąsiadom

− Z Maćkiem Mazurkiem z Jazz Gang Beatz spotkaliśmy się przy okazji koncertu, promującego mój poprzedni krążek − „Naturalnego satelitę” − który graliśmy razem z Młodym. Maciek zaoferował, że gdybym szukał saksofonisty, to jest chętny pograć. Ponadto tworzy też beaty wspólnie z Łukaszem Ciesiołkiewiczem, który gra również na wibrafonie. Po pewnym czasie Maciek podesłał szkic utworu, który bardzo mi się spodobał i tak powstał utwór „Ma bęc”, a chwilę później pomysł na całą EP-kę − tak początek współpracy z duetem Jazz Gang Beatz wspomina Skorup.

Pre-order fizycznego krążka Skorupa i Jazz Gang Beatz dostępny jest pod adresem: https://tiny.pl/9b2vxNa MaxFloRecTV natomiast można już obejrzeć wideoklip do „Bocianich gniazd”, czyli tytułowego singla zapowiadającego EP-kę, w którym gościnnie pojawił się Abradab

Na „Bocianich gniazdach EP” znajdzie się siedem zupełnie premierowych utworów. Znaczną większość materiału zarejestrowano w gliwickim Chachapoya Studio, a miksem i masteringiem zajęli się sami autorzy numerów. Nie obyło się również bez gości. Znany z licznych kooperacji Skorup, tym razem zaproponował nagranie gościnnych zwrotek wspomnianemu Abradabowi oraz Jareckiemu. Premiera krążka przewidziana jest na 8 lipca.

Skorup wraz z Jazz Gang Beatz postanowili włączyć się w pomaganie. Artyści wyszli z inicjatywą, by dochód z przedsprzedaży ich pierwszego wspólnego krążka powędrował na konto zbiórki organizowanej przez stowarzyszenie Cała Naprzód (https://zrzutka.pl/z/leczenieran).

Więcej o zbiórce: https://www.facebook.com/maxflorec/videos/1071440590418774/