PREMIERA: „NASZA MIŁOŚĆ MA SKRZYDŁA”, DRUGI SINGIEL MAI KLESZCZ Z PŁYTY „B.L.UES” 

„Nasza miłość ma skrzydła” to drugi singiel zapowiadający album Mai Kleszcz pt. „B.L.UES”. Premiera płyty „B.L.UES” już 17 czerwca 2022 roku. Album w całości wypełniony jest utworami do słów Bogdana Loebla, ojca stylistyki polskiego bluesa. Oprócz utworów napisanych specjalnie dla Mai (z muzyką Wojciecha Krzaka), artystka sięga także po wielkie przeboje stworzone przez duet Bogdan Loebl – Tadeusz Nalepa, na których wychowywały się kolejne pokolenia 

Tak o singlu „Nasza miłość ma skrzydła” mówi Maja Kleszcz: To kolejna piosenka zapowiadająca nadchodzący album „B.L.UES”. Pamiętam doskonale jak powstawała. Muzyka przyszła Wojtkowi (Krzakowi – kompozytorowi) nagle i od razu w całości. Jako doświadczeni kompozytorzy wiemy, że takie melodie znikają z głowy równie szybko, jak znienacka się w niej pojawiają. Błyskawicznie została nagrana na dyktafon w telefonie. Potem gdy już została nieco okiełznana produkcyjnie, wysłaliśmy ją do Bogdana Loebla z prośbą o napisanie do niej tekstu – zupełnie nie sugerując o czym powinna opowiadać.  

Gdy po jakimś czasie otrzymaliśmy tekst, zaśpiewałam go po raz pierwszy, uderzyła mnie moc tych słów połączonych z melodią. Fantastyczna opowieść o miłości, jej blaskach i cieniach. Wersja którą nagraliśmy na „B.L.UES” ma przypominać stylistycznie nasze ulubione piosenki spod znaku motown, soul czy r&b, gdzie duże wagowo teksty podawano w pełnej rytmu muzyce.  

Link do pre-orderuhttps://bit.ly/BLUESPREORDER 

Link do singla w serwisach cyfrowych: https://bfan.link/nasza-milosc-ma-skrzydla