H.E.A.T prezentują nowy singiel!

H.E.A.T kontynuują ostrą jazdę i przedstawiają swój nowy singiel zatytułowany „Hollywood”. Utwór zapowiada album „Force Majeure”, który ukaże się 5 sierpnia.

Hollywood – świat cudów i przepychu, miejsce, gdzie spełniają się fantazje. Ale czy na pewno? Swoim nowym singlem i towarzyszącym mu teledyskiem H.E.A.T poruszają kwestie wyglądu i standardów kreowanych przez media oraz presji, która ciąży szczególnie na młodszych pokoleniach. W teledysku, do poważnego tematu, zespół dorzuca zabawny akcent i niespodzianki.

Przez ostatnie dwa lata życiem wielu ludzi kierowała „siła wyższa”, która nadała też tytuł nowemu albumowi H.E.A.T. Jednak tego zespołu nie jest w stanie zatrzymać żadna siła – wręcz przeciwnie. H.E.A.T powrócicili właśnie wraz z pierwszym wokalistą, Kennym Leckremo i zabierają nas w elektryzującą jazdę do H.E.A.T City!

Od samego początku istnienia zespołu i ukazania się w 2009 roku utworu „1000 miles”, który stał się wielkim przebojem w Skandynawii, słuchacze i media na całym świecie doceniają każdy kolejny album H.E.A.T.