FISZ EMADE TWORZYWO w Sali Gotyckiej!

fisz em

Bracia Waglewscy powracają do Wrocławia i jako FISZ EMADE TWORZYWO wystąpią 28 listopada w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze!

Przez lata FISZ i EMADE przyzwyczaili swoich fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się, by wszystkie ich produkcje łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Ich ostatni album pt. „MAMUT“ jest tego najlepszym przykładem. Obok utworów hiphopowych, tak charakterystycznych dla duetu, na płycie pojawia się duet z Kasią Nosowską okraszony kwartetem smyczkowym i utwór śpiewany w towarzystwie chóru Ensemble Terrible. Ni małym zaskoczeniem jest dla słuchaczy udział Justyny Święs z zespołu The Dumplings, która zaśpiewała wraz z Fiszem m.in. promujący cały album singiel „PYŁ” oraz singiel „ŚLADY”, które przez sześć tygodni utrzymywały się na #1 miejscu Listy Przebojów Radiowej Trójki. Album MAMUT, wydany w 2014 roku, zdobył m.in. tytuł „Płyta roku 2014 – Polska” wg Gazety Wyborczej oraz został laureatem Fryderyka 2015 w kategorii Album Roku elektronika/indie/alternatywa.

„To mogła być w tym roku najlepsza płyta z polskim hip hopem. Ale nie jest. ‚Mamut’ to album zdecydowanie wybijający się ponad jedną kategorię” – z uzasadnienia „Najlepszych płyt 2014 roku” wg recenzentów Interii.pl

„Płyta roku 2014 – Polska” wg Gazety Wyborczej: 1. miejsce
„Polska Płyta Roku” wg portalu Brand New Anthem: 3. miejsce
„Najlepsze polskie płyty 2014 wg portalu T-Mobile Music: 4. miejsce
„Najlepsze płyty 2014 roku” wg recenzentów Interii: 9/10 punktów

28.11.15 godz.20.00 Sala Gotycka w Starym Klasztorze, ul. Purkyniego 1

FISZ EMADE TWORZYWO 

bilety: 45 zł – 200 szt. wyłącznie rezerwacje: bilety@o2.pl, 50 zł – pozostałe

miejsca siedzące (balkon): 60 zł

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce

oraz w serwisach: www.biletin.plwww.ticketpro.pl,  www.ebilet.plwww.eventim.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl