Do raju ze Stashką? Nowy singiel wokalistki może zaskakiwać.

Stashka powraca z nowym singlem zatytułowanym Taki Raj
To zupełnie nowa propozycja artystki, która muzycznie zapowiada jej przygodę z muzyką elektroniczną.

„Chociaż kocham brzmienia prawdziwych instrumentów, tym razem jeśli chodzi o produkcję piosenki, poszłam w całkiem nowe dla mojej twórczości rejony. Pracuję nad kolejną płytą w tym stylu, będzie spójna brzmieniowo” – mówi artystka.

Na drugim albumie „Historie„, wydanym w zeszłym roku, Stashka zapowiedziała już te zmiany, na okładce możemy przeczytać: 

„ten album kończy pewien muzyczny etap w moim życiu, koniec końców nic w nim nie jest stałe. Odkrywanie siebie, nowe doświadczenia i wybory kształtują nas i zmieniają, więc idzie nowe moi Drodzy Słuchacze”

Link do klipu: 

Piosenka „Taki Raj„, jak to w przypadku Stashki, posiada wartościowy przekaz. 
Jej motto „pozytywnie i do przodu” nie zmienia się, a na swoich mediach społecznościowych podkreśla, że pragnie motywować i zarażać ludzi dobrą energią, co jest wyraźnie zauważalne również w jej muzyce. 

„Też jestem człowiekiem i mam swoje wzloty i upadki, ale doskonale wiem, jak bardzo ważne i pomocne jest poszerzanie świadomości na temat naszego istnienia tu na ziemi, w tym życiu, tu i teraz. Rozwój duchowy, rozwój osobisty jest dla mnie ważny i bardzo mi w życiu pomaga, dlatego chcę się tym dzielić ze swoimi słuchaczami” – dodaje Stashka. 

W piosence „Taki Raj” m.in śpiewa o tym, że wszystko zależy od naszego nastawienia i myśli, które mają wpływ na kreowanie naszej rzeczywistości. 

Klip to trzeci w twórczości Stashki obrazek z cyklu „wakacje na Majorce”, nakręcony we wrześniu zeszłego roku z ekipą Soul Gang Productions, którzy tym razem zabierają nas nad turkusowe wody i malownicze plaże tej wyspy.