Zosia Zborowska musiała przełamać nieśmiałość wcielając się w rolę Christiny Aguilery (Foto/Video)

ru-0-r-650,0-n-vc2131661vFvh_twoja_twarz_brzmi_znajomo_2015_final

W siódmym odcinku programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Zosia Zborowska wystąpiła w roli Christiny Aguilery. Podczas występu wykonała utwór „Dirrty”. Był to pierwszy singiel Aguilery promujący krążek „Stripped” wydany w 2002 roku. Rozgłos zdobył on przede wszystkim dzięki bardzo odważnemu, miejscami kontrowersyjnemu teledyskowi. Zosia Zborowska postanowiła odwzorować postać Aguilery właśnie z tego wideo. Wicie się na scenie i taniec z półnagimi tancerzami nie były jednak łatwym zadaniem. Jak przyznała Agnieszka Boruta, choreograf przygotowująca Zosię do tego występu: „Christina jest artystką bardzo seksualną i pewną siebie. Z Zosią musiałyśmy popracować nad przełamaniem nieśmiałości w interakcjach z tancerzami”.

Zosia Zborowska_Christina Aguilera_odc 7 (4) Zosia Zborowska_Christina Aguilera_odc 7 Zosia Zborowska_Christina Aguilera_odc 7 (3) Zosia Zborowska_Christina Aguilera_odc 7 (2) Zosia Zborowska_Christina Aguilera_odc 7 (1)

W najbliższym odcinku Zosia spróbuje swoich sił w całkowicie innym wcieleniu. Tym razem przypadła jej rola Stevena Taylora z zespołu Aerosmith. Czy podoła mocnym rockowym dźwiękom? Ósmy odcinek programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w najbliższą sobotę, 24 października, o godzinie 22:05 w Polsacie.