BIBOBIT/OSIECKA prezentuje album „Co to za czas”

Laureaci konkursu Męskiego Grania w 85-tą rocznicę urodzin Agnieszki Osieckiej (9.10) prezentują album, z autentycznym głosem poetki i utworami w nowatorskim stylu. Zachwycili publiczność 22. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej. Teraz publikują kompozycje na czas w którym, niepewność należy podlewać nadzieją. 

Bibobit wraz z Jackiem Piskorzem radykalnie wywrócili muzyczną stylistykę utworów mistrzyni słowa. 

To wysokoenergetyczny i poruszający projekt, który na płycie stanowi w równym stopniu przedsięwzięcie muzyczne jak 
i opowieść biograficzno – psychologiczną.  

W tej podróży przez nowoczesny jazz, po elektronikę, słowo staje się przepustką do wewnętrznego świata autorki. Osiecka jest w niej przewodnikiem i własnym głosem opowiada swoje historie.
 Tytuł wydawnictwa i jego oprawa nawiązują do momentu gdy społeczeństwo spowiły kłęby nowych wyzwań! Artyści podkreślają jednak: doświadczenie pracy nad tą płytą wielokrotnie pokazało nam, że każde pokolenie ma swoją kontuzję, ale „to da się przetrwać”.
Płytę promuje singiel pt. „Gaj”:

Premiera zarówno utworu jak i całego wydawnictwa zaplanowana została nietypowo, bo na sobotę 9 października. Nie ma w tym jednak przypadku, to 85-ta rocznica urodzin Agnieszki Osieckiej. W ten sposób zespół chciał podkreślić jaką inspiracją może być autorka w tych czasach dla nas wszystkich!