NOWY SINGIEL EMIGRATE – PROJEKTU WSPÓŁZAŁOŻYCIELA RAMMSTEIN

Nowy album Emigrate, projektu znanego z Rammstein, Richarda Zvena Kruspe, zatytułowany „THE PERSISTENCE OF MEMORY” ukaże się 5 listopada 2021.

Emigrate opublikowali drugi singiel promujący album, „You Can’t Run Away”:

https://youtu.be/vaNc9Wsus-E

Teledysk idealnie podkreśla magię tego utworu. Bogata kolorystyka, apokaliptyczny nastrój, inscenizacja rodem z Sin City są idealnie dopasowane do całego konceptu Emigrate.

„Chodzi o tworzenie innych światów i patrzenie na rzeczy z innej perspektywy”. Z Emigrate nie mam żadnych ograniczeń, żadnych barier. Wszystko jest możliwe”- mówi Richard, którego „jednorazowy” w zamyśle projekt stał się czymś więcej, niż projektem jednej płyty. Trzy studyjne albumy „EMIGRATE” (2007), „SILENT SO LONG” (2014) i „A MILLION DEGREES” (2018) dowodzą, że Richard Zven Kruspe to niezwykle kreatywny umysł, który czuje ogromną potrzebę odkrywania nowych dźwięków i ma swoją wizję muzycznej drogi poza Rammstein.

„THE RESISTENCE OF MEMORY” to 9 wyjątkowych utworów, na które składają się pomysły Richarda z ostatnich dwóch dekad. Industrial Rock, Rock z elementami elektronicznymi, a do tego duża dawka zapadających w pamięć melodii – to wszystko znajdą fani na nowym albumie Emigrate.

Facebook ► https://www.facebook.com/Emigrate/

Instagram ► https://www.instagram.com/emigrateofficial/

Twitter ► https://twitter.com/emigrateband?lang=de

Web► http://www.emigrate.eu/