Ed Sheeran królem parkietu? Posłuchaj nowego tanecznego singla Bad Habits

Ed Sheeran – jedna z największych światowych gwiazd muzyki pop – oficjalnie powrócił z nowym singlem „BadHabits„. Utworowi towarzyszy imponujący teledysk wyreżyserowany przez kultowego Dave’a Meyersa.

Sheeran to artysta niekonformistyczny, a wydany właśnie singiel tylko potwierdza, że jeszcze wiele razy nas zaskoczy prezentując nowe wymiary swojej sztuki. Utwór zawdzięcza swoje szybkie tempo i wakacyjne brzmienie Edowi oraz jego wieloletnim współpracownikom: Johnny’emuMcDaid (‘Shape of You’) oraz FRED (No.6 Collaborations Project).

W towarzyszącym singlowi klipie – wyreżyserowanym przez Dave’a Meyersa (Billie Eilish, Kendrick Lamar) – widzimy Eda w zupełnie nowej, „wampirzej” odsłonie. Przepełniony czarnym humorem teledysk jest metaforą „złych nawyków”. Obserwujemy, jak wampirze alter-ego artysty spędza szaloną noc w towarzystwie innych upiorów i powraca do swojej normalnej formy dopiero o świcie.

To zawsze niesamowite uczucie, gdy wydajesz nowy singiel. Chciałem, żeby klip do „Bad Habits” był osadzony w nierzeczywistym świecie, dlatego postawiłem na wampiry. Kręcenie teledysku i przeistoczenie się w moje alter ego było mega frajdą. Jedyne co mi się średnio podobało, to sceny kręcone na dużych wysokościach – tutaj frajda była dużo mniejsza” – tak Ed Sheeran mówi o nowym singlu i klipie.

Posłuchaj „Bad Habits”

„Bad Habits” to pierwszy oficjalny singiel Eda od wydania albumu „No.6 Collaborations Project” (#1 na liście sprzedaży w Wielkiej Brytanii). Nagrywając ten poboczny projekt, Sheeran połączył siły ze swoimi ulubionymi artystami, m. in. z CardiB, Bruno Marsem, Camillą Cabello, Eminemem, Travisem Scottem, czy JustinemBieberem.

Obecnie EdSheeran pracuje nad nowym albumem.