KONCERT NA ŻYWO W CZWÓRCE – ZAGRA TONY WHITE

Wyróżniony w zeszłorocznej edycji konkursu Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” raper Tony White powraca na radiową scenę. Koncert na żywo rozpocznie się w piątek 19 marca po godz. 18.00 w audycji „Będzie Głośno!”. Będzie można go także obejrzeć na Facebooku i kanale Youtube Czwórki, oraz na stronie czworka.online.

Tony White to raper i beatmaker pochodzący z Łodzi. Jest autorem muzyki i tekstów do wszystkich swoich utworów. W lutym 2017 roku, ukazało się jego pierwsze EP pt. „Kiedyś wyjadę”. Pół roku później wypuścił singiel „Tak jak chciałem”, który został wyróżniony w 4. edycji konkursu radiowej Czwórki „Wydaj płytę z Będzie Głośno!” i znalazł się na jego oficjalnej składance. Po tym sukcesie, raper pracował intensywnie nad nowym materiałem i w ten sposób powstał kolejny singiel „Gubię zasięg” oraz EP „Kiedyś będziemy bogaci”. Artysta może pochwalić się między innymi występem na łódzkich Artenaliach, koncertami w Radiowej Czwórce oraz w Radiu Łódź w ramach festiwalu SoundEdit Spotlight. Raper został również wybrany spośród ponad setki zgłoszeń do grona 10 zespołów przesłuchiwanych podczas Festiwalu Młodych Talentów 2019 w Szczecinie.

 O audycji Będzie Głośno!

Każdy piątek od godz. 18:00 do 20:00.

Projekt, który umożliwia nieznanym muzykom bezpośredni kontakt z radiem. Zespoły, które zgłaszają się do programu, zapraszane są do audycji na żywo i mają okazję zaprezentować się słuchaczom zarówno w rozmowie, jak i mini koncercie akustycznym. 

Aby znaleźć się w audycji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie radiowej Czwórki  link. Pod tym samym adresem znajduje się również lista utworów, na które słuchacze mogąoddać głos. Utwory te są emitowane podczas audycji, co jest niezwykłe, biorąc pod uwagę fakt, jak trudno jest młodym muzykom przebić się w rozgłośniach radiowych ze swoją twórczością. Audycję prowadzi Damian Sikorski.

Radiowa Czwórka co roku organizuje również konkurs dla młodych muzyków mających gotowy materiał na płytę zatytułowany „Wydaj płytę z Będzie Głośno!”. Latem 2021 roku odbędzie się 5. edycja wydarzenia. Chętni będą mogli zgłaszać się za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie czworka.online. Aby wziąć udział w konkursie, należy spełnić dwa warunki: mieć gotowy, nagrany materiał na płytę i nie posiadać kontraktu z wytwórnią muzyczną.