Koncert Ani Wyszkoni w Zbąszynku

ANNA WYSZKONI KONTYNUUJE TRASĘ KONCERTOWĄ „CZUŁOŚĆ PROSZĘ”. Z POWODU PANDEMII COVID-19 WIĘKSZOŚĆ KONCERTÓW ZOSTAŁA PRZEŁOŻONA NA PÓŹNIEJSZE TERMINY. 14 MARCA ZAPRASZAMY NA KONCERT DO ZBĄSZYNECKIEGO OŚRODKA KULTURY W ZBĄSZYNKU. TRASA ZOSTAŁA NAZWANA TYTUŁEM NOWEJ PIOSENKI, KTÓRA JEST JEDNĄ Z OSTATNICH KOMPOZYCJI NIEZAPOMNIANEGO MARKA JACKOWSKIEGO – „CZUŁOŚĆ PROSZĘ”. 


PO WSPÓŁPRACY Z MARKIEM ZOSTAŁO W MOIM ARCHIWUM KILKA UJMUJĄCYCH KOMPOZYCJI, A WEDŁUG MNIE MAREK PISAŁ TYLKO TAKIE, I WŁAŚNIE DOJRZAŁ WE MNIE POMYSŁ POKAZANIA JEDNEJ Z NICH MOJEJ PUBLICZNOŚCI, KTÓRĄ STARAM SIĘ REGULARNIE ZASKAKIWAĆ – MÓWI ANIA WYSZKONI. PODCZAS TEGOROCZNEJ TRASY FANI WOKALISTKI ZOSTANĄ RÓWNIEŻ ZASKOCZENI UTWORAMI, KTÓRYCH OD DAWNA W REPERTUARZE KONCERTOWYM ANI NIE BYŁO, ALE PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK USŁYSZĄ WSZYSTKIE JEJ PRZEBOJE W URZEKAJĄCYCH ARANŻACJACH NA FORTEPIAN, TRĄBKĘ (W WYKONANIU ZNANEGO JAZZOWEGO TRĘBACZA PATRYCJUSZA GRUSZECKIEGO), AKUSTYCZNE GITARY CZY PERKUSJONALIA. ARTYSTCE NA SCENIE TOWARZYSZY 6-OSOBOWY ZESPÓŁ MUZYKÓW POD KIEROWNICTWEM JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKA RADULI. 


NAJNOWSZA PŁYTA W DOROBKU WOKALISTKI TO „JESTEM TU NOWA”. POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR „NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ” ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA 2017 RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT. OPRÓCZ NIEGO PŁYTĘ PROMOWAŁY PIOSENKI: „OSZUKAĆ LOS”, „MIMOCHODEM”, „ZANIM TO POWIEM” I „DO GÓRY NOGAMI”. ALBUM UZYSKAŁ STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY. POPRZEDNIE PŁYTY, „PAN I PANI” ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU”, OSIĄGNĘŁY NAKŁAD PODWÓJNIE PLATYNOWY. W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI OBCHODZI 25-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ. Z TEJ OKAZJI ZAPLANOWANYCH JEST WIELE WYDARZEŃ, M.IN. JESIENNA, JUBILEUSZOWA TRASA KONCERTOWA, A TAKŻE KOLEJNA, PREMIEROWA PŁYTA.

Bilety: https://ekobilet.pl/zbaszynecki-osrodek-kultury/ania-wyszkoni—akustycznie-1614352306891/431155-bilety-na-koncert?fbclid=IwAR0XOzYZW8ICIWzk45X4e_k6cU4vx4V6Jhh72K_O6pXIRuO2mNlTqhYETHQ