„W Taką Noc” – nowy teledysk zespołu De Mono

Zespół De Mono, z charyzmatycznym Andrzejem Krzywym w listopadzie 2019 wydał swoją kolejną płytę „Reset”. Niekwestionowanym hitem płyty stał się utwór „Prosto w serce”, ale tak naprawdę za serce chwytała historia w klipie piosenki „Gra się do końca”, który towarzyszył pięknej akcji społecznej o tej samej nazwie. Zespół wraz z wieloma znanymi sportowcami zaangażował się w zbiórkę na nową protezę nogi podopiecznego Amp Futbol Polska – Kubusia. 

W TAKĄ NOC” jest trzecim singlem z  płyty „Reset”. Zmęczony długą izolacją zespół postanowił przypomnieć o tych chwilach, które wrócą, o momentach, kiedy bez towarzyszącego lęku i maseczek można było bawić się i szaleć przez całą noc. Dzisiaj doceniamy te chwile i każdy liczy, że to zmieni się już niebawem… 

„Wszyscy czekają z niecierpliwością na koniec pandemii. Wszyscy marzą o tym, żeby wyjść z domu i bawić się do białego rana, zapomnieć o troskach i kłopotach, wreszcie poczuć się wolnym. O tym ta piosenka, która śmiało mogłaby się stać po pandemicznym hymnem” –  komentuje Andrzej Krzywy.

Autorem muzyki „Bo w taką noc” jest Tomasz Banaś, zaś tekstu Wojciech Byrski. Zdjęcia do klipu wykonał Hubert Zieliński. 

Link do YT: 

Warto także przypomnieć, że zespół od niedawna jako jedyny może posługiwać się nazwą DE MONO, a to za sprawą długiej, 12 letniej batalii z byłym członkiem zespołu. Sąd Apelacyjny w Warszawie, przesądził, iż wyłączne prawo do posługiwania się nazwą De Mono w prowadzonej działalności artystycznej przysługuje Andrzejowi Krzywemu i Piotrowi Kubiaczykowi. Wyrok jest prawomocny. 

Śledź DE MONO w social mediach:

📸 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/de_mono_/ 

👍 FACEBOOK: https://www.facebook.com/zespolDeMono​ 

MUSICART 

📸 INSTAGRAM: https://www.instagram.com/musicartpl/…​ 

👍 FACEBOOK: https://www.facebook.com/musicart.age…​ 

https://www.musicart.pl/​

🔗 Odwiedź oficjalną stronę De Mono: 

https://demono.pl https://www.musicart.pl/artysci/de-mono/

Smartlink do serwisów streamingowych: https://agoramuzyka.ffm.to/demonoreset