Kosmodrom singiel – Oni już tu są (premiera 29.01.2021)

Zespół Kosmodrom powraca z kolejnym singlem – „Oni już tu są” to kawałek znacznie odbiegający stylistycznie od pierwszego singla Kosmodromu „Dart Seneca”. Piosenka jest żywiołowa, wypełniona charakternymi riffami i pulsującymi bębnami. Sam tekst wnika w kwestie rozgryzania swojej osobowości, opowiada o wewnętrznych tarciach i osobistych demonach. Tytułowi „Oni” to natłok myśli i bodźców, które niczym rozwścieczona horda najeźdźców wdzierają się nam do świadomości.

 „Oni już tu są” to energia, która nie tylko zasugeruje Wam kilka przemyśleń, ale przede wszystkim zachęci do skoków pod sceną.

KOSMODROM to duet braci- Mikołaja i Gabriela Rękasów powołany do życia we wrześniu 2020 roku. Wcześniej chłopaki wraz z kumplami ze szkoły tworzyli band „Need More Clouds”, z którymi zagrali dziesiątki koncertów, występowali w studiach radiowych i telewizyjnych, supportowali wiele gwiazd, zdobywając przy tym wiele nagród ogólnopolskich konkursów i festiwali. „Równocześnie z graniem koncertów wypracowywaliśmy własne brzmienie tworząc kolejne autorskie piosenki, bo granie swojego jest dla nas kluczowe. Każda nuta i każde słowo jest z nas samych i chcemy żeby tak już zostało. Kiedy więc przyszedł czas gdy drogi życiowe muzyków z którymi tworzyliśmy Need More Clouds naturalnie się rozjechały postanowiliśmy, że będziemy kontynuować granie już jako duo. Tak powstał KOSMODROM. Zapraszamy na pokład.”

Mikołaj Rękas i Gabek Rękas

Link do teledysku: 


Utwór dostępny jest również w cyfrowych serwisach muzycznych