Aurelia i jej „Pseudorany”, które zapowiadają płytę

Po ciepło przyjętych „Biegunach” oraz „Zimnej Wojnie” Aurelia nie zwalnia i prezentuje utwór „Pseudorany”, jest to drugi singiel z albumu o tym samym tytule, który ukaże się w tym roku.

Artystka eksperymentuje z brzmieniem pokazując swoje własne, oryginalne ścieżki muzyczne.

Tekst oraz muzykę napisała Aurelia przy współpracy producenckiej i kompozytorskiej z Michałem Włodarskim, znanym z poprzednich produkcji.

„Pseudorany”, to takie „niby” rany, których nie widzimy gołym okiem. Co jakiś czas wychodzą na jaw pod różnymi postaciami i wybijają nas z rytmu życia. Toczymy z nimi walkę, czujemy, ze coś w nas nie gra, choć z zewnątrz udajemy, że nic się nie dzieje. 

Coś nas ciągnie w dół i próbujemy odpowiedzieć sobie na pytanie: w czym tak naprawę tkwi problem?

W utworze swoją główną uwagę skupiam na świecie, który jest dla mnie niezrozumiały i często zastanawiam się nad sensem istnienia, jego funkcjonowaniem, tym co tak naprawdę mogę w nim zmienić jako mała jednostka.

W teledysku i piosence chciałam ukazać swoje dwa oblicza:

Z jednej strony niewinnej dziewczyny, takiej bez skazy, pełnej radości i życia, a z drugiej przemiana w czarny charakter, postać zimną, mrożącą krew w żyłach, zepsutą przez pogoń za pieniędzmi, zepsutą światem, który nas otacza.

Podsumowując – utwór „Pseudorany” jest zapowiedzią mojego albumu o tym samym tytule. Każda piosenka niesie za sobą inną historię, moje przeżycia, rany, „pseudorany” i wiele więcej..
To zbiór moich doświadczeń, historii, zapytań oraz odpowiedzi. Mam nadzieję, że nie zgubicie się w tym labiryncie 🙂