Ikarus Feel wreszcie z nowym singlem!

Ikarus Feel, niezwykle obiecujący indie rockowy zespół wywodzący się z Lublina, którego mogliście już zobaczyć na żywo w całej Polsce oraz posłuchać na wielu antenach radiowych ( m.in. Trójka, Czwórka, Nowy Świat) wreszcie prezentują kolejny utwór – „Taki zły świat”, który wychodzi zwiastując premierę długogrającego albumu. 

O piosence „Taki zły świat” można powiedzieć dużo – wciąga, zostaje w głowie, ma nośny refren, jest przebojowa. Jaka jednak jest jego głębia? Zapytaliśmy u źródła, tak odpowiada zespół: Utwór  opowiada o stracie ważnej osoby, ale jednocześnie odnosi się do sytuacji która panuje na świecie. W warstwie lirycznej nie ma zbyt dużo treści dlatego, że od początku chcieliśmy żeby każdy interpretował ten utwór tak jak chce.

Do piosenki powstał niezwykle ciekawy videoclip, zachwycający rozmachem. O kulisach jego powstania tak mówią panowie z Ikarus Feel: Nie chcieliśmy wskazywać widzowi konkretnej drogi interpretacji, dlatego też zdecydowaliśmy się na video w którym po prostu „odgrywamy” piosenkę. Zostawia to duże pole do tego żeby interpretować ją do własnych potrzeb, bo przecież dla każdego ten świat może być zły z innego powodu. Podczas nagrywania teledysku pracowało nam się świetnie, Zamek Krzyżtopór to piękne miejsce i świetnie prezentuje się w klipie, atmosfera była super i wydaje mi się że wszyscy świetnie się bawiliśmy na planie, a to  bardzo ważne w relacjach zespołowych.

Utwór wraz z klipem właśnie miał swoją premierę, można go odsłuchać na YT oraz wszystkich serwisach streamingowych. Już niebawem światło dzienne ujrzy cały album. Ikarus Feel bardzo cieszą się na ten moment: Jesteśmy mega podekscytowani! Wydaje mi się że wszyscy z zespołu, oraz ludzie którzy pracowali przy naszej płycie nie mogą się doczekać żeby wreszcie ją wydać. 

Kiedy premiera? Te informacje oraz info o preorderze zostaną ujawnione już niebawem, dlatego radzimy być na bieżąco i śledzić social media Ikarus Feel (https://www.facebook.com/IkarusFeel/)