„Spacja” – wspólny utwór Kasi Godzisz, Webstera i Czasina

Kasia Godzisz (wokalistka i sogwriterka), Webster (producent i raper) oraz Czasin (raper) prezentują wspólny, autorski utwór „Spacja”, do którego bardzo wakacyjny klip właśnie ujrzał światło dzienne. Jak mówi jeden z głównych bohaterów, Czasin: Powstało coś niepowtarzalnego, mającego dla nas wartość nie tylko artystyczną ale i sentymentalną.

„Spacja”, w połączeniu z bardzo wakacyjnym klipem powoduje, że od razu przeniesiecie się do słonecznej Hiszpanii (gdzie był nagrywany) i zapomnicie o szarości jesieni i jednak smutnej rzeczywistości. Jak mówi Kasia: Postanowiliśmy rozjaśnić trochę jesień letnim słońcem. To się nawet dobrze złożyło, bo w tej chwili chyba wszystkim potrzeba optymizmu, uśmiechu i pozytywnych wibracji. Jakie przesłanie ma utwór? Pytamy u źródła: Utwór jest zatrzymaniem tamtej chwili w czasie, jak na fotografii – mówi Webster, a Kasia Godzisz dodaje: Chodzi właśnie o to, że ta spacja, w postaci chociażby wakacji pozwala nam odpocząć, zostawić problemy, zresetować umysł. Trzeba pobierać energię skąd tylko się da, słońce, woda, natura, ruch. Bez tego nawet w najciekawszej pracy w końcu się wypalimy. Ja to właśnie stosuję. Czasin podsumowuje: Utwór jest o łapaniu chwili i interpretujemy w nim to co właśnie wtedy czuliśmy. Nie ważne gdzie, ciągle jesteśmy tą samą zgraną ekipą i ten klimat w nas pozostanie na zawsze.

Sam klip to również niezwykle kolorowy obraz przenoszący w świat wspomnień o naprawdę udanych wakacjach. O kulisach jego powstania opowiada nam Webster: Czuliśmy ekscytację podczas kręcenia tego obrazu, ponieważ widoki zapierały dech w piersi, a ogólna atmosfera wyjazdu i pobytu w Hiszpanii była bardzo pozytywna. Słońce w Hiszpanii świeci inaczej, jest jaśniejsze, bardziej żółte, daje inne światło w kamerze. Ciężko byłoby to uzyskać u nas nawet w najgorętszym miesiącu lata. To powoduje, że kolory – plaży, wody, czy skóry są bardziej intensywne. Patrząc na klip powracam do tamtego klimatu. Myślę że w każdym wzbudzi to miłe uczucia, takie jaki mamy wyjeżdżając do ciepłych krajów na wakacje – dodaje Kasia. 

Utwór jest już dostępny zarówno na YT, niebawem pojawi się również na wszystkich platformach streamingowych. Poniżej też podajemy wam przekierowania do kanałów Artystów, tak żebyście byli na bieżąco. Możemy wam zdradzić, że to początek intensywnych działań ich wszystkich!

KASIA GODZISZ

https://www.facebook.com/kasiagodzisznvp/

https://www.instagram.com/kasiagodziszmusic/

WEBSTER

https://www.facebook.com/WebsterJahbestin

https://www.instagram.com/webster_tomasz/

CZASIN

https://www.facebook.com/Czasin/

https://www.instagram.com/czas1n/