Festiwal rockowy w Łodzi już w weekend! Są jeszcze bilety na „tradycyjne” koncerty

23 i 24 października odbędzie się druga edycja festiwalu ROCK & LOVE. Oczywiście efekt pandemii wywrócił u organizatorów wszystko do góry nogami, jednak będzie to jedna z nielicznych imprez, która w ogóle się odbędzie. ROCK & LOVE można zobaczyć na żywo w łódzkim klubie Wooltura, będzie też transmitowany online.


ROCK & LOVE to uczta dla wszystkich, którzy lubią szczerość gitarowego grania. Rock jest tu wspólnym podmiotem dla wszystkich wykonawców, jednak przygotujcie się na niezwykły rozstrzał stylistyczny, bo na scenie Wooltury pojawi się muzyka punkowa, indie, klasyczny rock a nawet heavy metal. Zagrają m.in. Ganczarska, NOCTI, Izzy and The Black Trees, James Button Band, Funky Tank, Gladiator i RADIOSLAM.


Z uwagi na obostrzenia związane z pandemią coronavirusa, w każdym z dwóch dni koncertowych będzie mogło wziąć udział 50 osób. Biletów nie zostało już wiele, więc dla tych, którzy bardzo spragnieni są gitarowego czadu, serdecznie zapraszamy do Łodzi 23 i 24 października, czyli w najbliższy piątek i sobotę. Koncerty będzie można też obejrzeć (i oczywiście posłuchać) także online za pośrednictwem strony festiwalu www.rockandlove.pl oraz na kanale YT festiwalu (https://www.youtube.com/channel/UCI_nbnWoxK3oo6LmDLpNmMw).
Bilety można kupić zarówno przez stronę Going oraz Empik.


GOING: https://going.pl/rock-love-festival


EMPIK BILETY: https://empikbilety.pl/wydarzenie/rock-love-festival/pazdziernik-2020