„Z Tobą we mgle” – Yanish

„Z Tobą we mgle” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album Yanisha „Kwiatostan”. Płyta ukaże się w 5 stycznia 2021 roku. Piosenka „Z Tobą we mgle” jest intymnym wyznaniem miłości, która jest dojrzała i trwa od lat. W utworze wybrzmiewa nuta nostalgii, tęsknoty, przyjaźni i pewności, że bez prawdziwego uczucia nie dzieje się nic.

Teledysk został zmontowany przez Piotra Skrzypczyka z archiwalnych, prywatnych filmów Wykonawcy. Stąd ich naturalność! Muzykę i słowa napisał Krzysztof Janiszewski, natomiast w nagraniu piosenki udział wzięli: Michał Maliszewski – gitary, Szymon Czarnecki – flet poprzeczny, Krzysztof Janiszewski – wokale oraz Piotr Skrzypczyk, który zagrał na instrumentach klawiszowych, zaaranżował utwór i go wyprodukował.

YouTube →

Drugi album Yanisha „Kwiatostan” to muzyczny zapis emocji, które nagromadziły się po debiutanckiej płycie „Dobrostan”. Najnowsza płyta została nagrana przez grupę wieloletnich przyjaciół, przez co słychać na niej pozytywne wibracje, nawet wtedy, gdy Yanish porusza trudne tematy dotyczące śmierci, uzależnień oraz samotności. Teksty opowiadaja także o przyjaźni, przywiązaniu i miłości, niosą pozytywny przekaz. Muzycznie zaś album „Kwiatostan” jest mozaiką akustycznych brzmień – akustyczna gitara, flet poprzeczy, pianino oraz elekronicznych dźwięków i pogłosów.

Utwór „Z Tobą we mgle” – czas 5:28 /ZAiKS
Muzyka i słowa: Krzysztof Janiszewski

https://www.facebook.com/yanishdobrostan/