Wyrusz w podróż przez filmową twórczość Marka Koterskiego w teledysku do utworu „7 Uczuć”

Marek Koterski to doskonale znany twórca filmowy, reżyser. Teraz możemy przekonać się jak sprawdzi się w roli… wokalisty, jak śpiewa. “7 Uczuć” jeszcze do niedawna było tytułem jego ostatniego filmu – dzisiaj, teraz film przechodzi w muzykę. Do pracy nad płytą “7 Uczuć”, Marek zaprosił znaczą część swojej rodziny: żonę – Małgorzatę, Małgosię Bogdańską, syna Michała, Miśka, synową Marcelę Leszczak, muzycznie wspomógł go bratanek – Arkadiusz Grochowski, żeby tego było mało na albumie usłyszymy też żonę Arka – Natalię Gadzinę. To jak najbardziej rodzinny album, który jest prawdziwym uzupełnieniem dotychczasowej pracy Marka Koterskiego. Każdy kto kiedykolwiek zetknął się z filmami takimi jak: “Dzień Świra”, “Nic Śmiesznego” czy “Ajlawju” od razu zrozumie ich surrealistyczny humor i zauważy odniesienia do kinowych dzieł. 


„7 uczuć” to piosenka autorstwa Marka Koterskiego brawurowo zaśpiewana przez Arkadiusza Grochowskiego. Muzykę do utworu skomponowali obaj artyści – Marek Koterski oraz Arkadiusz Grochowski. W klipie znalazły się fragmenty wybitnych filmów Marka Koterskiego m.in. „Dzień świra”, „7 uczuć”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „Nic śmiesznego” i wielu innych.   

Singiel w serwisach streamigowych: https://agoramuzyka.ffm.to/Koterski7uczuc 


Album z piosenkami Marka Koterskiego ukaże się już 30 października.

Lista utworów:

 1. 7 uczuć
 2. Piosenka wielbłądzicy
 3. Jak wyrazić…
 4. Hau-hau! – Psia pieśń
 5. Bogaty obcy
 6. Jean-Baptista
 7. Grupa krwi
 8. Wy przeklęte dzieciary…
 9. Czwarty świat
 10. Modlitwa Polaka
 11. Jak to dobrze Polsko, że jesteś…
 12. Nie na naszym to było weselu
 13. Małgorzato…
 14. Ratunku, bo trzeźwieję!
 15. Opis obrazu

Już teraz można na stronie kulturalnysklep.pl, można zamówić album w preorderze. https://kulturalnysklep.pl/muzyka/7-uczuc–piosenki-marka-koterskiego-koter