Moon Taxi z nowym singlem „One Step Away”

„Myślę, że ten utwór reprezentuje bardziej rockowo-soulowe oblicze albumu Silver Dream. Chcieliśmy opublikować coś, co mogłoby ukazać różnorodność naszego materiału. W dzisiejszych czasach, trudno jest zebrać się razem i nakręcić klipu, więc w przypadku tego kawałka, wymyśliliśmy, że każdy z nas samodzielnie sfilmuje fragment za pomocą swojego smartfona. I tak powstało nowe wideo do One Step Away. Przy okazji, każdy członek zespołu, mógł wykazać się pełną i samodzielną kreatywnością!” – komentuje gitarzysta Moon Taxi, Spencer Thomson.

„W ciągu ostatnich kilku lat Moon Taxi wspięło się z poziomu buzzbandu na coś zbliżającego się do Kings Of Leon, grając przyjemną muzyczną fuzję – trochę indie, trochę rocka, a wszystko to w popowym wydaniu.” – komentuje magazyn Rolling Stone.

Moon Taxi to amerykański, indie-rockowy band, pochodzący z Nashville w stanie Tennessee. Zespół został założony w 2006 roku i tworzą go: Trevor Terndrup (wokal, gitara), Tommy Putnam (bas), Spencer Thomson (gitara), Tyler Ritter (perkusja) i Wes Bailey (instrumenty klawiszowe). Zespół wydał już pięć albumów studyjnych: „Melodica”, „Cabaret”, „Mountains Beaches Cities”, „Daybreaker” i „Let the Record Play”. Obecnie muzycy pracują nad kolejnym longplay’em – „Silver Dream”, który ukaże się już 22 stycznia 2021.

Album „Silver Dream” ukaże się 22 stycznia przyszłego roku!

Dostępny już w przed-sprzedaży pod LINKIEM

ridethemoontaxi.com

Spotify |Instagram | TwitterYouTube