PREMIERA: „ZIEMIA” – PIERWSZY SINGIEL ZESPOŁU WAGLEWSKI FISZ EMADE Z NADCHODZĄCEJ PŁYTY „DUCHY LUDZI I ZWIERZĄT” / 9.09.

Autorka okładki:  Weronika Izdebska

Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg”, Waglewski Fisz Emade powracają albumem „Duchy ludzi i zwierząt”. Utwór ,,Ziemia” to pierwszy singiel zapowiadający nowy album zespołu. 

Na swojej trzeciej płycie, muzycy poruszają się pomiędzy utworami spokojnymi i refleksyjnymi, aż do dynamicznych, wręcz radosnych brzmień, i jak na Waglewskich przystało – zręcznie przy tym wymykając się gatunkom muzycznym. Szerokie spojrzenie na muzykę, jakie prezentują Wojciech, Bartosz Fisz i Piotr Emade Waglewscy, po raz kolejny zaowocowało mocnym albumem, o silnym artystycznym wyrazie.  

Fani poprzednich płyt zespołu z pewnością znajdą na „Duchach ludzi i zwierząt” brzmienia znane wcześniej, charakterystyczne dla zespołu, ale jak mówi Wojciech Waglewski: „Nasze nowe piosenki są inne niż stare, ładniejsze. Płyta też będzie ładniejsza i inna…”  

Za miks odpowiada Emade, za mastering Jacek Gawłowski. Kompozycje autorstwa Waglewski Fisz Emade. Autorką zdjęcia wykorzystanego na okładkę singla jest Weronika Izdebska, odpowiada ona jednocześnie za całą oprawę zdjęciową albumu „Duchy ludzi i zwierząt”.  

Płyta ukaże się nakładem Mystic Production, a za realizację płyty odpowiedzialne jest ART2 Music. 

Link do serwisów cyfrowych: https://ffm.to/ziemia

Link do preorderu płyty „Duchy ludzi i zwierząt”: https://mystic.pl/product-pol-55071-Waglewski-Fisz-Emade-Duchy-ludzi-i-zwierzat.html