Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival

Już dziś startuje 11. edycja festiwalu Up To Date w Białymstoku, któremu partneruje radiowa Czwórka. Spośród blisko 60 artystów sceny elektronicznej i hip-hopowej, dziesięciu muzyków reprezentujących najciekawsze trendy w młodej polskiej muzyce wystąpi właśnie na Czwartej Scenie Czwórki. Dobra wiadomość dla uczestników: większość koncertów odbędzie się online – w streamingu m.in. na stronie internetowej oraz Facebooku Czwórki.

Tegoroczna odsłona Up To Date Festival rozpoczyna się we wtorek 1 września i potrwa do niedzieli. Impreza będzie mieć formułę hybrydową – odbędzie się zarówno w sieci, jak i stacjonarnie. Festiwal odbędzie się w kilku lokalizacjach – w salach Białostockiego Teatru Lalek oraz Opery i Filharmonii Podlaskiej, w przestrzeniach Stadionu Miejskiego, a także w plenerze. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się oczywiście w warunkach obostrzeń sanitarnych. Do każdego biletu zostanie dodana maseczka wielorazowa, publiczność będzie mogła brać udział w koncertach w bardzo małych grupach. – Zabierzemy uczestników w tzw. secret location. Nikt nie będzie wiedział ani dokąd jedzie, ani nawet gdzie był, bo przygotowaliśmy specjalną formułę dotarcia do tego miejsca – opowiada DJ Dtekk – Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny festiwalu.


W Białymstoku – po raz kolejny – stanie także Czwarta Scena Czwórki, umiejscowiona na Stadionie Miejskim. Przez trzy dni, od 3 do 5 września, wystąpi na niej dziesięciu artystów: Święty Bass, Rasmentalism i prowadzący autorskie audycje muzyczne w radiowej Czwórce DJ Bert (w czwartek), beluga stone, Miły ATZ i Bennelux (w piątek) oraz Tropical Soldiers in Paradise, Tonfa, Prykson Fisk i DJ Harper, również doskonale znany słuchaczom z anteny (w sobotę). Wszystkie koncerty z czwórkowej sceny będą transmitowane online na Facebooku i stronie stacji oraz na Facebooku Up To Date.


Nie zabraknie także relacji z festiwalu na antenie. W sobotę, 5 września o godzinie 20.00 będzie można wysłuchać specjalnej audycji na żywo „Czwórka na Up to Date Festival”. W pierwszej godzinie usłyszymy transmisję setu Harpera prosto z Czwartej Sceny Czwórki, a w drugiej – Kamil Jasieński wraz z artystami i organizatorami porozmawia o najciekawszych wydarzeniach jedenastej odsłony festiwalu.​

Bilety oraz pełny line-up wydarzenia: uptodate.pl

Czwórki można słuchać w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.